Firma AUTO-BOSS ma już 30 lat

Wieloodzialowy dealer samochodów marki Ford i Volvo obchodzi w tym roku swoje 30 – lecie. Przez cały ten okres firma pracowała na swoją mocną pozycję w krajowej czołówce pod względem sprzedaży samochodów Ford, usług finansowych oraz serwisu.

Firma Auto-Boss, Autoryzowany Dealer marki Ford i Volvo, ma swój salon w Bielsku-Białej oraz w Chorzowie. Zajmuje się sprzedażą nie tylko nowych pojazdów, ale również dobrych, używanych samochodów. Oprócz dobrych wyników, które plasują dealera w ścisłej czołówce pod względem sprzedaży samochodów, firma może pochwalić się znakomitym centrum likwidacji szkód, największym w sieci  Forda i Volvo kompleksem blacharsko-lakierniczym w Polsce oraz działem modyfikacji Pojazdów Dostawczych, zajmującym się montażem i naprawą wszystkich rodzajów zabudów dla pojazdów do 3,5 DMC.

Lata konsekwentnej polityki rozwoju, wysoki poziom usług  oraz działania zgodnie z zasadą: „Myśl jak Klient” z pewnością wpłynęły na to, że w 1999 roku firma została przyjęta do elitarnej grupy „1000 plus”. Jest to grupa dealerów, którzy jako jedni z niewielu w Polsce osiągnęli rekordowy poziom sprzedaży liczony w skali jednego roku. Ponadto firma Auto-Boss otrzymała  w latach 1997 – 2003, 2005-2007 oraz 2009-2010 i 2011 wyróżnienie za najlepszy poziom obsługi klientów  – „The Chairman’s Award”.  Jest to niewątpliwy rekord w skali Europy. Koncern Ford trzykrotnie przyznał firmie Auto-Boss wyróżnienie DEALER EXCELENCE AWARD za najwyższe standardy działania. Do największych osiągnięć Dealera, można również przywołać I miejsce w sprzedaży FORD CREDIT w 2011 oraz 2012 roku, II miejsce w sprzedaży Ford UBEZPIECZENIA w 2012 roku, III miejsce w sprzedaży Ford Leasing w 2011 oraz 2012 roku, III miejsce w sprzedaży FORD CREDIT Z UBEZPIECZENIEM NA ŻYCIE w 2011 oraz 2012 roku.

Firma Auto-Boss wspiera co roku różne inicjatywy  kulturalne  i sportowe. Do tej pory były to m.in. takie imprezy jak: Festiwal Bielska Zadymka Jazzowa, której Auto-Boss był sponsorem 7 razy z rzędu w ostatnich latach;  pokaz mody Natashy Pavlushenko; maraton biegowy Silesia Pro Active oraz otwarcie toru motocrossowego w Cieszynie. Niezwykłym osiągnięciem było zorganizowanie wraz z forum miłośników marki Volvo – www.volvoforum.pl – zlotu 570 samochodów z całej Europy, które przejechały kolumną z Chorzowa do Katowic, a następnie pod katowicki Spodek, gdzie odbyło się wręczenie certyfikatu pobicia rekordu Guinnessa w długości łańcucha utworzonego przez samochody marki Volvo.

„Działalność naszej firmy to przede wszystkim dążenie do realizacji misji, którą jest satysfakcja z osiąganych wyników i  towarzyszące jej zadowolenia klienta z naszych produktów i usług. Salony są wyjątkowym miejscem skupiającym doświadczoną kadrę z wieloletnim stażem oraz bardzo dobrą znajomością produktów marek  Ford i Volvo. Poprzez ciągły rozwój, nieustanną chęć doskonalenia się, utworzyliśmy prężnie działające dealerstwa Forda i Volvo w Bielsku-Białej oraz Chorzowie, oferujące naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży  i usług posprzedażnych. Planujemy przez następne lata utrzymać tytuł lidera na Śląsku w zakresie sprzedaży samochodów, zapewniając jednocześnie najwyższe standardy obsługi klienta, które przyniosły nam aż  13 nagród  „The Chairman’s Award”,  co jest  najlepszym wynikiem w historii Polski  i całej Środkowej Europy”  –  mówi Robert Szymański – Dyrektor Handlowy Auto-Boss.

Auto-Boss jest firmą z tradycjami – od 30 lat tworzy nie tylko bogatą historię motoryzacyjną, ale dba również o rozwój kulturalny swojego regionu. Jej celem jest przede wszystkim dbałość o zadowolenie klientów, zawodowy i osobisty rozwój pracowników oraz konsekwentną realizację planów.


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997