Dealer Nissana otwiera nowy salon w Białymstoku

11 października podczas oficjalnej ceremonii z udziałem przedstawicieli Nissana oraz ponad 200 zaproszonych gości i klientów, firma Wasilewski i Syn otworzyła nowy salon Nissana w Białymstoku.
Jest to już drugi salon Nissana firmy Wasilewski i Syn w Polsce i jego uruchomienie, jak podczas przemówienia zaznaczył dyrektor generalny Nissan Sales CEE Philippe Saillard: „jest konsekwencją naszej dobrej oceny działalności firmy w Ełku. Współpraca, która rozpoczęła się w 1998 roku, wciąż się rozwija”.

„W momencie, kiedy chcieliśmy wzmocnić naszą obecność w Białymstoku, nasz wybór w naturalny sposób padł na firmę Panów Wasilewskich – podkreślił Philippe Saillard.

Wasilewski i Syn jest firmą rodzinną zarządzaną przez Mieczysława i Rafała Wasilewskich i mocno obecną na lokalnym rynku nieruchomości. Firma istnieje już od roku 1976, a od roku 2006 jest pełnoprawnym dealerem Nissana w Ełku.

Budowa nowego salonu w Białymstoku rozpoczęła się w październiku 2011 roku, a dla klientów został otwarty już 10 września 2012. Obecnie w placówce pracuje 16 osób.

Podczas ceremonii szczególnie mocno podkreślono fakt, że firmy inwestujące w niepewnych czasach, lecz związane z silnymi markami, często po pewnym czasie stają się najprężniejszymi graczami danej branży.

Atrakcją ceremonii otwarcia był w pełni elektryczny, zero-emisyjny Nissan LEAF oraz GT-R, a dodatkowo dealer zorganizował wyjątkowy konkurs GT Academy na użyczonych od Sony dwóch konsolach PlayStation.

Zwycięzca z najlepszym wynikiem przejazdu został nagrodzony weekendem z Nissanem Juke z pełnym bakiem paliwa.

Nowy salon Nissana Wasilewski i Syn mieści się w Białymstoku, ul. Generała Kleeberga 68. Cały obiekt ma ponad 2100 m2 użytkowych (w tym salon 540 m2), a na jego powierzchni mieszczą się: sprzedaż samochodów nowych, serwis, dział części, dział likwidacji szkód komunikacyjnych, ubezpieczenia oraz dział blacharsko-lakierniczy.
Źródła, Nissan Europe
IBRM Samar