Chińscy producenci szukają w Polsce partnerów handlowych

Producenci i eksporterzy z Chińskiej Republiki Ludowej po raz trzeci przyjadą do Warszawy na China Expo Poland – największą w Polsce imprezę targową w całości dedykowaną współpracy gospodarczej na linii Polska-Chiny. Będą tu prezentować najnowsze oferty produktów z różnych branż i poszukiwać wśród polskich przedsiębiorców partnerów do współpracy. W tym roku na stoiskach pojawią się części i akcesoria samochodowe i motocyklowe – udział w imprezie zapowiedziało już ponad 100 firm motoryzacyjnych, a także propozycje z zakresu elektroniki, oświetlenia i wyposażenia wnętrz. Wydarzeniu towarzyszyć będą wykłady i konferencje poświęcone prowadzeniu relacji handlowych z Chińczykami oraz wiele atrakcji nawiązujących do tradycji i kultury dalekich Chin. China Expo Poland 2013 odbędą się w dniach 12-14 września w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

 

China Expo Poland co roku wspierają ważne instytucje państwowe i biznesowe. Patronami honorowymi tegorocznej edycji są Ministerstwo Gospodarki, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Ambasada Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce.  Partnerem merytorycznym została natomiast Polska Izba Motoryzacji.

 

Ideą China Expo Poland jest promowanie wymiany gospodarczej między Polską a Chinami i tworzenie sieci kontaktów wśród przedstawicieli obu krajów. Dla polskich przedsiębiorców impreza stwarza więc możliwość nawiązania wartościowych relacji handlowych z Chińczykami nawet bez konieczności dalekich i kosztownych podróży. Zdecydowanym atutem targów są konferencje merytoryczne, dzięki którym na miejscu można dowiedzieć się na przykład, jak rozmawiać z przedsiębiorcami z Państwa Środka czy jakie są warunki inwestowania w tym kraju. China Expo Poland to po prostu kompendium fachowej wiedzy odnośnie prowadzenia biznesu w Chinach dla polskich firm ­– ocenia Bartosz Sosnowski, prezes MT Polska, organizatora China Expo Poland.

Motoryzacja i wyposażenie prosto z Chin

Na Targach China Expo Poland swoje oferty prezentować będą producenci i eksporterzy z różnych regionów Chin. W tym roku wyjątkowo rozbudowany będzie sektor motoryzacyjny.  Co ważne, obok akcesoriów i części samochodowych po raz pierwszy pojawią się propozycje motocyklowe. Ponadto, nie zabraknie chińskich producentów oświetlenia, elektroniki i artykułów wyposażenia gospodarstwa domowego, którzy będą szukać w Polsce partnerów handlowych. Przedsiębiorcy z prowincji Zhejiang Industrial Zone pierwszego dnia China Expo Poland zorganizują też specjalną konferencję w Warszawie.  Podczas targów odbędzie się bogaty program merytoryczny przybliżający niuanse efektywnej współpracy z Chińczykami oraz wiele pokazów i atrakcji przybliżających dalekowschodnią tradycję.

Więcej na www.chinaexpo.pl.


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997