Cała branża w jednym miejscu – rozpoczęła się aktualizacja danych!

Informujemy, że Polska Izba Motoryzacji rozpoczęła przygotowania do wydania kolejnej edycji informatora branżowego pt. „Katalog Przemysłu Motoryzacyjnego”. Zamieszczenie wpisu odbywa się za pośrednictwem kwestionariusza i JEST BEZPŁATNE! Prosimy o przesłanie aktualnych danych firmowych najpóźniej do dnia 31 października 2014.

KWESTIONARIUSZ DO KATALOGU

WIELE DRÓG PROWADZI DO CELU – MY WSKAZUJEMY WŁAŚCIWĄ

Główną rolą wydawnictwa jest promocja firm z obszaru RP, dlatego też aby ułatwić kontakty międzynarodowe, katalog przygotowany jest w ośmiu językach (polski, angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, czeski, hiszpański i włoski). Sama struktura katalogu jest bardzo czytelna, ponieważ informacje zawarte w danej publikacji występują w podziale na wytwarzany asortyment wraz z listą firm oraz szczegółowy spis firm (dane teleadresowe, posiadane certyfikaty, zatrudnienie, rok założenia, rola firmy w łańcuchu dostaw oraz asortyment produkcji).

KARTKA Z KALENDARZA WYDAWNICTWA

lipiec – październik
aktualizacja danych firmowych

17 październik
przygotowanie katalogu do składu

31 październik
oddanie katalogu do składu
ostateczny termin nadsyłania kwestionariuszy

8 listopad
ostateczny termin nadsyłania reklam

8 grudzień
oddanie katalogu do druku

31 grudzień
wydanie katalogu

Jesteśmy przekonani, że korzystanie z danych zawartych w  katalogu ułatwi również i Państwu pracę oraz przełoży się pozytywnie na wynik ekonomiczny firmy.
Kontakt w sprawie reklamy:
Ireneusz PiekarniakPOLSKA IZBA MOTORYZACJI
tel. (+4822) 845-01-40
fax. (+4822) 350-7-350
kom. 660-717-882
e-mail: piekarniak@pim.pl
www.pim.pl