AutoEvent nowej ery

Nie było ciekawszego okresu w 130-letniej historii motoryzacji, niż ostatni rok. Pozrywane łańcuchy dostaw, dyktat elektromobilności i przede wszystkim wojna u naszych granic, która szokuje ludzi i paraliżuje branżę. Zwycięstwo wolności nad dyktaturą jest dziś najważniejszym ze wszystkich priorytetów i wiemy, że wielu z Was szczególnie teraz dużo myśli o przyszłości. Dziś powstaje nie tylko nowa mapa polityczna, ale także ekonomiczna Europy i świata. I choć wielu nazywa to kryzysem, to wszyscy dobrze wiemy, że kto dziś zajmie dobre pozycje biznesowe może korzystać z tego przez najbliższe lata, a nawet dziesięciolecia.

Dlatego AutoEvent 2022 nie mógł się wydarzyć w lepszym okresie. 21-23 VI w Hotel Congress & Spa Villa Verde w Zawierciu szykujemy dla Was najciekawszy z dotychczasowych szczytów polskiej (i nie tylko!) motoryzacji.

Na bieżąco dopracowujemy program śledząc najnowsze informacje z rynków, ale już wiemy, że całość będzie dla Was dużą niespodzianką. Wiedza, która stała się najcenniejszym surowcem XXI w., będzie tu bardzo precyzyjnie dobrana. Na bieżąco będziemy Państwa informować o kolejnych szczegółach, na razie oficjalnie ogłaszamy start rejestracji: http://autoevent.pl/zgloszenia/