Zaproszenie Prezydenta Miasta Zawiercie

„Jest mi niezmiernie miło gościć wszystkich uczestników tegorocznej imprezy AutoEvent właśnie w Zawierciu, mieście gdzie rozkręca się biznes. Jestem przekonany, że czas spędzony w Zawierciu pozostanie na długo w Państwa pamięci, a program jaki przygotowaliśmy odzwierciedli jurajski charakter naszego miasta.

.
Zawiercie to doskonale położone w Polsce i Europie miasto, gdzie w promieniu 600 km znajduje się sześć europejskich stolic, posiadające dostęp do dwóch międzynarodowych portów lotniczych (Katowice, Kraków) oraz doskonałe połączenie kolejowe z Warszawą. Bliskość aglomeracji śląskiej oraz położenie na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej stanowią idealną harmonię do codziennego życia. Z myślą o nowych inwestorach Zawiercie przygotowało tereny inwestycyjne w Strefie Aktywności Gospodarczej gdzie oferujemy szereg ulg podatkowych oraz zachęt inwestycyjnych. Dla nowych inwestorów przygotowaliśmy koncepcję budowy osiedla ekologicznego w otulinie parku krajobrazowego oraz koncepcję budowy ośrodka golfowego. Doskonała baza hotelowa stanowi uzupełnienie oferty mieszkaniowej miasta. 2 hotele 4 gwiazdkowe w mieście, w sumie 640 miejsc noclegowych w hotelach, zaplecze szkoleniowe i konferencyjne daje gwarancję prowadzenia dobrego biznesu.

.
Mam nadzieję, że spotkanie w Zawierciu będzie dla Państwa interesującym doświadczeniem, a prowadzone rozmowy biznesowe zaowocują nowymi kontraktami. Szczególnie zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą inwestycyjną, deklaruję jednocześnie wszelką niezbędną pomoc.”

.
Ryszard Mach, Prezydent Miasta Zawiercia

 

Dnia 11 czerwca 2013 roku, Polska Izba Motoryzacji wraz z Urzędem Miasta Zawiercie zaprasza na OFF ROAD po terenach inwestycyjnych podstrefy zawierciańskiej oraz Wyżynie Krakowsko – Częstochowskiej.

Po zakończonej „ekspedycji”, uczestnicy wyprawy będą mogli skosztować przysmaków kuchni regionalnej oraz sprawdzić swoich sił w karaoke.


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997