AutoEvent 2024

Z przyjemnością ogłaszamy, że kolejnym prelegentem, który zabierze głos na Konferencji AutoEvent’24 jest Pan Tomasz Smolarek – analityk, doradca inwestycyjny Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych mTFI S.A. 

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Finanse i Bankowość. Doradca inwestycyjny (licencja nr 257, rok 2007). Od 2008 r. pracował w Noble Funds TFI SA, obecnie w mTFI S.A. gdzie zajmuje się analizą światowej gospodarki oraz rynków akcji. W ramach części akcyjnej analizuje zarówno spółki polskie jak i zagraniczne, ze szczególnym nastawieniem na sektor technologiczny oraz konsumencki.

Prywatnie i zawodowo dużo uwagi poświęca wielu trendom strukturalnym (tzw. megatrendom) z obszaru technologii oraz medycyny. Od blisko 10 lat zajmuje się analizą spółek z obszaru półprzewodników. Swoje przemyślenia w tym temacie publikuje także na profilu na Twitterze oraz prezentuje na kanale Układ Sił na YouTube.

Pana Tomasza Smolarka usłyszymy podczas bloku tematycznego dt. „ Zarządzania transformacją i efektywnością przedsiębiorstw”

Do zobaczenia na Konferencji! 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAutoEvent 2024
Następny artykułZapowiada się dobry rok

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997