Auto Event 2024

Z dumą ogłaszamy, iż firma Antal zostaje Partnerem Branżowym konferencji AutoEvent 2024.

 

 Antal jest wiodącą firmą w regionie CEE, zajmująca się dostarczaniem rozwiązań w zakresie rekrutacji stałych, consultingu HR oraz outsourcingu. U podstaw sukcesu firmy leży wysoka jakość oferowanych usług oraz ludzie, których kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 26 lat działalności firmy. Antal tworzy metody i narzędzia, które przewyższają oczekiwania klientów i standardy rynkowe, będąc jednocześnie liderem zrównoważonej transformacji w branży.

 

 Misją jest zmienianie życia ludzi na lepsze. Od 1996 roku firma Antal pomaga milionom ludzi osiągać zawodowy sukces, a organizacjom dostarcza skuteczne rozwiązania wpływające na rozwój ich biznesu.

 

Wizja wyznacza ramy działania i kieruje każdym aspektem działalności firmy. Określa i pomaga stopniowo osiągać zrównoważony i jakościowy wzrost.

 

Zrównoważony rozwój – zapewnienie godnej pracy dla wszystkich uczestników rynku i budowanie bardziej sprawiedliwego i zrównoważonego społeczeństwa. Redukcja bezrobocia i dbałość o wyrównanie szans na rynku pracy. Rozwój kapitału ludzkiego poprzez ułatwienie organizacjom możliwości optymalizacji zarządzania zasobami ludzkimi.

 

Razem czekamy na Ciebie na AutoEvencie’24 !

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAuto Event 2024
Następny artykułAutoEvent 2024

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997