Ubezpieczyciel nie płaci a rabat dla flot zjadł cały zysk? Zamów Certyfikat PIM!

Ubezpieczyciel nie płaci a rabat dla flot zjadł cały zysk? Zleć ekspertowi PIM określenie stawki za warsztatowe prace blacharsko-lakiernicze!

Jeżeli:
masz trudności z uzyskaniem godziwej stawki, w rozliczeniach z ubezpieczycielami, za wykonane naprawy blacharsko-lakiernicze;
poszukujesz argumentów dla uzasadnienia stosowanej stawki lub jej podwyższenia.

Zamów CERTYFIKAT PIM dzięki któremu poznasz rzeczywistą wartość stawki dla Twojego warsztatu. Potwierdzający rzetelnie wyliczony koszt roboczogodziny i określona na jego podstawie sugerowana stawka za robociznę to narzędzie niezbędne do zarządzania kosztami warsztatu i współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi.
Łączny koszt audytu i Certyfikatu to 2700,- PLN netto.

Korzyści dla warsztatu z przeprowadzenia certyfikacji:
– Otrzymasz CERTYFIKAT potwierdzający rzetelnie wyliczony koszt roboczogodziny i określoną na jego podstawie sugerowaną stawkę za robociznę.
– Otrzymasz pisemne opracowanie ( analizę ) wyników audytów z podaniem metodologii liczenia kosztu roboczogodziny oraz merytorycznym uzasadnieniem dla sugerowanej stawki.
– W przypadku gdy w jednym mieście ( lub w odległości od siebie nie większej niż maksymalnie 50 km) dwie firmy zlecą taką usługę to każda z nich poniesie koszt w wysokości tylko 1850, – PLN netto. ( Dla tej usługi obowiązuje 23% VAT )

Wybrane rekomendacje:

„Certyfikat PIM rozwiązał większość problemów z uznawaniem naszej stawki przez niemal wszystkich ubezpieczycieli.”  –  J. Żukowski JKK Moto Sp z o.o. Katowice

„W końcu mam merytoryczny argument w negocjacjach z głównymi firmami na rynku ubezpieczeń.” – M. Michalik MOTO Sp. z o.o. Katowice.

„Już wiem ile mogę dać rabatu negocjując umowy na naprawy powypadkowe z firmami flotowymi.”  – St. Kurzawski „KURZAWSKI S.A.” – Gorzów Wlkp.

Już dziś wyślij zgłoszenie na adres bloch@pim.pl

Szczegółowe informacje:
Agnieszka Błoch,
Tel: 600 829 807,
Mail: bloch@pim.pl,


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997