Szybki rozwój przedsiębiorstwa dzięki integracji EDI

Data Interchange sp. z o.o. zrzeszona w Polskiej  Izbie  Motoryzacji  wykonała pracę  dla Nifco Poland sp. z o.o. działająca w świdnickiej podstrefie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej ,fabryka japońskiego koncernu. Firma zajmuje  się produkcją elementów z tworzyw sztucznych  dla branży automotive.

Nifco Poland  sp. z o.o. ma swój zakład produkcyjny w Świdnicy od 2007 r. ich  głównymi klientami są największe firmy z sektora automotive. Pierwszym problemem Nifco Poland  sp. z o.o. było połączenie się z klientem  FORD , który wymagał szybkiego uruchomienia zamówień, aby uniknąć dodatkowej kary za opóźnienie w  produkcji.

Rozwiązanie Data Interchange

Zainstalowaliśmy DARWIN FORD EDITION i uruchomiliśmy VAN DINET przy tym umożliwiając NIFCO POLAND sp. z o.o. komunikację z partnerem FORD. DARWIN pozwolił  na kompletne  zarządzanie procesem zamówienia  i drukowanie  wz, etykiet w formacie partnera handlowego.

Następnym krokiem była integracja  komunikacji   z ich systemem ERP   przy wykorzystaniu ODEX ENTERPRISE i XLATE  RUNTIME. Po integracji systemowej NIFCO POLAND sp. z o.o.  poprosił nas o implementowanie do  ich systemu  partnerów handlowych.

Korzyści

Obecnie Firma NIFCO POLAND  sp. z o.o. posiada  w zupełności zintegrowany i zautomatyzowany system EDI Data Interchange sp. z o.o. . Dzisiaj  NIFCO POLAND sp. z o.o Świdnica jest w stanie zarządzić  komunikację i wymianę  danych z 40 partnerami handlowymi, choć  ich liczba  ciągle rośnie.

Firma  mogła szybko rosnąć  pod względem  produkcyjnym i w przeciągu kilku ostatnich lat   powiększyć swoją bazę klientów kilkakrotnie. Kolejnym krokiem będzie implementacja  do ich systemu EDI wraz z wymianą danych z dostawcami poprzez zadedykowane rozwiązanie.

„Data Interchange posiada  branżową  wiedzę i doświadczenie. Pomogli nam przez  cały okres trwania projektu, dzięki czemu mogliśmy się  skupić  na podstawowych  obszarach naszej firmy. Dzisiaj posiadamy większą  wartość i przewagę  konkurencyjną   oraz  dalej rozwijamy skrzydła. Potwierdzeniem tego jest, że zwiększyliśmy  zatrudnienie  od 100 do 700 osób w przeciągu  kilku lat. ” Konrad Hulecki – Kierownik Działu IT Nifco Poland. Sp. z o. o Świdnica

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału  >> https://vimeo.com/145655116

Więcej informacji o firmie Data Interchange  i o naszych rozwiązaniach  można znaleźć na stronie  www.datainterchange.pl  lub www.datainterchange.com

Dostarczymy  Ci rozwiązanie EDI, które będzie dostosowane do  Twoich  procesów biznesowych i pomoże   Ci zrealizować  cele strategiczne ,  skontaktuj się  z nami: sales.pl@datainterchange.com