WARSAW BUS EXPO Innowacje w Transporcie Publicznym 15-17.03.2016

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w targach WARSAW BUS EXPO Innowacje w Transporcie Publicznym. Ze względu na duży udział inwestorów z branży transportowej byłaby to dla Państwa możliwość zareklamowania firmy oraz okazja na pozyskanie nowych klientów. W załącznikach przesyłam plan hali (poglądowy, wielkość stoisk dopasowujemy pod wymagania klienta) oraz program konferencji. Ceny zawarte w formularzu są jedynie poglądowe i istnieje możliwość indywidualnej jej negocjacji.

Targi WARSAW BUS EXPO Innowacje w Transporcie Publicznym/Bezpieczny pasażer w komfortowych warunkach, które odbędą się od 15 do 17 marca 2016 r. w Warsaw Expo. WARSAW EXPO to inwestycja Holdingu PTAK. Nasz obiekt zlokalizowany jest w Nadarzynie  na przedmieściach Warszawy, 10 minut od największego w Polsce międzynarodowego lotniska Chopina, 15 minut od centrum Warszawy. W chwili obecnej WARSAW EXPO dysponuje powierzchnią całkowitą 143 000 m2 w sześciu halach, 330 000 m2 powierzchni zewnętrznej oraz ok. 12 000 miejsc parkingowych. WARSAW BUS EXPO odbędzie się w hali F na powierzchni 24 400 m2.

Targi WARSAW BUS EXPO Innowacje w Transporcie Publicznym/Bezpieczny Pasażer w Komfortowych Warunkach będzie spotkaniem przedstawicieli samorządu z miejskimi, podmiejskimi i regionalnymi operatorami transportu publicznego i prywatnego. Osoby decydujące o organizacji transportu, przewoźnicy i samorządowcy – decydujący o zakupie taboru spotkają się bezpośrednio z jego producentami.

Podczas trzech dni targowych w jednym miejscu zaprezentują nowinki technologiczne producenci autobusów miejskich, podmiejskich, dalekobieżnych, z alternatywnym systemem zasilania. Do udziału w targach zaprosiliśmy również producentów podzespołów, wyposażenia warsztatów, pojazdów specjalistycznych, systemów biletowych, części i akcesoriów a także producentów systemów informacyjnych i monitorujących. Doskonała infrastruktura zewnętrzna obiektu pozwoli na przeprowadzenie efektownych pokazów autobusów.

WARSAW BUS EXPO to:

  • Panele dyskusyjne
  • Prezentacje nowinek technologicznych
  • Pokazy autobusów nowych i używanych
  • Pokazy i akademie umiejętności
  • Spotkania uczniów szkół średnich i zawodowych z przedstawicielami uczelni technicznych
  • Konferencje prasowe czołowych mediów transportowych (prasa, telewizja, portale internetowe)
  • Wystąpienia znanych osób branży motoryzacyjnej

Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.warsawbusexpo.eu

Więcej informacji

Kinga Gawryjołek,  Specjalista ds. Organizacji Targów
e-mail: k.gawryjolek@warsawexpo.eu
mobile: +48 501 239 378

Warsaw Bus Expo- Program konferencji

Plan Hali F

Formularz cenowy WARSAW BUS EXPO 2016