Ankieta: dostęp do informacji technicznej

Prawodawstwo UE nakłada na producentów pojazdów obowiązek zapewnienia pełnego dostępu do układu diagnostyki pokładowej (OBD) i informacji technicznych serwisom zajmującym się naprawami. Prawodawstwo zakłada także prawo dostępu serwisów samochodowych do pełnych informacji dotyczących napraw i konserwacji pojazdów (tzw. „bumper-to-bumper”).

W tym celu Komisja Europejska (Dyrekcja Generalna ds. Przedsiębiorstw i Przemysłu), rozpoczęła niedawno wdrażanie projektu, którego celem jest zweryfikowanie funkcjonowania systemu dostępu do informacji dotyczących napraw i konserwacji pojazdów spełniających normy Euro 5 i Euro 6.

Celem tego poufnego badania opinii publicznej jest ocena poniższych zagadnień:

• jak dobrze działa system dostępu do informacji technicznych dotyczących pojazdu,
• jaki jest wpływ systemu na kwestię konkurencyjności, w szczególności biorąc pod uwagę możliwość dostępu i korzystania z istotnych informacji technicznych dotyczących pojazdów przez wszystkie serwisy samochodowe.

Twój udział we ankiecie pomoże zaproponować sposoby poprawy systemu i zapewnienia równego dostępu do informacji technicznych wszystkim operatorom. Dlatego ważne jest jak najdokładniejsze wypełnienie kwestionariusza.

Wypełnienie ankiety zajmuje około 20 minut.

Wszelkie podane przez Ciebie informacje będą traktowane jako poufne.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem VehicleRMI@Ricardo­AEA.com lub z Polską Izbą Motoryzacji: budziewski@pim.org.pl

Ankieta >>> https://www.surveymonkey.com/s/Ankieta_Warsztaty_w_Polsce


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997