XXI SPOTKANIE DYWIZJI DOSTAWCÓW , OPOLE, 13-14.04.2015

WIZYTA W FABRYCE POLARIS POLAND

Już w dniach 13-14 kwietnia 2015 w Opolu odbędzie się pierwsze w tym roku spotkania Dywizji Dostawców Polskiej Izby Motoryzacji, czyli Członków Izby oraz firm zaprzyjaźnionych. Z racji ograniczonej liczby miejsc osoby zainteresowane już dzisiaj mogą zgłaszać chęć udziału w spotkaniu (e-mail: szczypinska@pim.pl; tel. 22 845 01 40)

Przypominamy, że fabryka quadów firmy Polaris Poland została uruchomiona we wrześniu 2014 roku w Opolu, na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Polaris to lider w branży sportów motorowych, który projektuje, opracowuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości innowacyjne pojazdy terenowe, w tym quady, a także pojazdy Polaris typu side-by side RANGER® i RZR®, skutery śnieżne, motocykle oraz pojazdy o napędzie elektrycznym/hybrydowym.

Fabryka w Opolu jest pierwszym, poza Ameryką Północną, miejscem produkcji pojazdów terenowych Polaris. Produkowane w Opolu pojazdy terenowe przeznaczone są do użytku komercyjnego i prywatnego na terenie Europy, Środkowego Wschodu i Afryki. W opolskiej fabryce produkowanych jest 35 modeli pojazdów terenowych a najważniejsze procesy to spawanie, lakierowanie i montaż pojazdów. Gotowe pojazdy dostarczane są do sześciu oddziałów firmy i ponad trzydziestu dystrybutorów z regionu EMEA (Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki).

Fabryka w Opolu, która ma odpowiadać za jedną trzecią sprzedaży poza rynkiem Ameryki Północnej, jest kluczowa dla międzynarodowych planów rozwoju firmy. Z pewnością na produkcji samych quadów się nie skończy…

XXI SPOTKANIA PODDOSTAWCÓW formularz


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997