Warsztaty AUTOMOTIVE IT dla menedżerów firm sektora motoryzacyjnego, Gliwice, 21 lipca 2014

Polska Izba Motoryzacji od lat wspiera działania firm motoryzacyjnych w Polsce na rzecz wzrostu konkurencyjności sektora. Jednym z elementów sprawności dostawcy motoryzacji jest umiejętność doskonalenia procesów i wykorzystania najlepszych narzędzi informatycznych do współpracy w ramach swojego łańcucha dostaw. Sprawdzone w sektorze Motoryzacyjnym rozwiązania IT mogą istotnie poprawić elastyczność i szybkość działania firmy.
Chcemy zaoferować Państwu udział w unikalnych jednodniowych Warsztatach poświęconych inwestycjom w innowacyjne rozwiązania IT. W agendzie tego branżowego spotkania są m.in.:

  • potrzeby biznesu dostawcy sektora Automotive – wymagania branży i OEM-ów,
  • funkcjonalność rozwiązania ERP dla Automotive w kluczowych obszarach działania firmy (na przykładzie Microsoft Dynamics),
  • organizacja i przebieg projektu wdrożeniowego,
  • opcje użytkowania pakietu

oraz wiele innych tematów, które powinny zainteresować szczególnie tych z Państwa, którzy rozważają modernizację swoich rozwiązań IT w celu podniesienia sprawności działania firmy.
Spotkanie warsztatowe jest zaplanowane na 21 lipca (9:30-16:00), w siedzibie SILS Centre Gliwice w (Gliwice, Portowa 74).

Liczba miejsc na Warsztatach jest ograniczona.

Zapraszamy przedstawicieli zarządu firmy oraz szefów IT, odpowiedzialnych za określenie wymagań i potrzeb firmy, identyfikację procesów i zakresu funkcjonalnego. Wymiana opinii w gronie specjalistów z branży motoryzacyjnej będzie wartościowym doświadczeniem dla uczestników Warsztatów.

Zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt z organizatorami:

Udział w Warsztatach jest bezpłatny dla uczestników zaproszonych przez organizatorów spotkania.

Automotive Supplier na Warsztaty w Gliwicach

WEBCOM dla dostawcow motoryzacji


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997