Trzy nowe firmy dołączyły do grona PIM

Miło nam poinformować, że poczet firm członkowskich wstąpiły trzy nowe firmy :

  • EDISON S.A., KRAKÓW 

Edison S.A. jest pierwszym operatorem EDI w Polsce. Firma powstała w 1996 roku i od ponad 18 lat nieprzerwanie świadczy usługi elektronicznej wymiany danych. Nasze rozwiązania, bazujące na technologii GXS – światowego lidera EDI, przyczyniły się do powstania nowej jakości komunikacji B2B w Polsce. Bez komunikacji EDI trudno sobie dziś wyobrazić funkcjonowanie sieci handlowych, firm dystrybucyjnych i produkcyjnych.

więcej >> http://www.edison.pl/

  • CRIDO TAXAND SP. Z O.O., Warszawa

Crido Taxand to polska firma konsultingowa należącą do międzynarodowej organizacji podatkowej Taxand. Na rynku usług doradczych działamy od 2005 roku. Doradzamy międzynarodowym korporacjom, rodzimym firmom oraz przedsiębiorcom w zakresie podatków, pomocy publicznej, prawa oraz doradztwa biznesowego. W zależności od potrzeb klientów łączymy kompetencje naszych ekspertów, którzy pracując w ramach interdyscyplinarnych zespołów pomagają klientom w różnych obszarach ich działania.

Skutecznie wspieramy firmy i przedsiębiorców w rozwiązywaniu ich problemów, wskazując sposoby, które pomagają w budowaniu wartości dodanej dla ich biznesu. Jako jedyna firma doradcza w Polsce należymy do międzynarodowej sieci Taxand. Dzięki temu wspieramy naszych klientów w planowaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej zarówno w kraju, jak i za granicą.

więcej >> http://taxand.pl/

  • MITSUBISHI ELECTRIC EUROPE B.V. ODDZIAŁ W POLSCE
Mitsubishi Electric jest międzynarodową korporacją z 80-letnim doświadczeniem wytwarzająca niezawodne, wysokiej jakości produkty przeznaczone dla firm i kon- sumentów z całego świata. Mitsubishi Electric jest rozpoznawanym na całym świecie liderem w produkcji, marketingu i sprzedaży sprzętu elektrycznego i elektronicznego, automatyki przemysłowej, techniki satelitarnej i kosmicznej, półprzewodników, produkcji i rozdziału energii, techniki komunikacyjnej i informacyjnej, oraz techniki budowlanej.