DEKRA zaprasza na eksperckie warsztaty dla Pełnomocników i Auditorów

Jesienią przyszłego roku zakończy się okres przejściowy dla firm, stosujących normę ISO 9001 lub ISO 14001 w starej wersji. Możliwa będzie wyłącznie certyfikacja wg znowelizowanych standardów ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015.

Grupa DEKRA w Polsce zaprasza Auditorów wewnętrznych i Pełnomocników systemów zarządzania JAKOŚCIĄ, ŚRODOWISKIEM oraz zintegrowanych systemów zarządzania na warsztaty doskonalące Państwa kompetencje zawodowe.

W dniach 5-7 kwietnia br. wśród gotyckich budowli Torunia spotkają się EKSPERCI-PRAKTYCY, aby zaktualizować wiedzę i wymienić się doświadczeniami.

Co dla Państwa przygotowaliśmy?

– 6 SESJI tematycznych zorganizowanych w 2 równoległe ścieżki edukacyjne, poświęcone osobno aspektom ważnym w pracy Pełnomocników oraz Auditorów wewnętrznych.

 

– ĆWICZENIA, DYSKUSJE i wykłady prowadzone wyłącznie przez doświadczonych praktyków: auditorów wiodących jednostki certyfikacyjnej, konsultantów i trenerów.

 

– UŻYTECZNE WSKAZÓWKI dla wprowadzania zmian wynikających z nowych wersji norm ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015. Podpowiemy m.in.: jak wdrożyć i auditować zarządzanie ryzykiem oraz dokumentację dostosowaną do nowych wymagań norm.

 

– Sesje poświęcone EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI w organizacji po wejściu w życie ISO 9001:2015, prowadzone przez psychologa / trenera biznesu z ponad 20-letnim doświadczeniem w konsultingu i coachingu.

 

–  WYMIANĘ DOŚWIADCZEŃ w miłej atmosferze także podczas wspólnych spacerów i wyjątkowej kolacji wśród toruńskich legend…

 

Istnieje możliwość uczestnictwa w WYBRANYM DNIU warsztatów oraz skorzystania z UPUSTÓW za wczesną rejestrację lub zgłoszenie 2 osób z Państwa firmy.

 

Szczegóły i rejestracja: www.szkolenia.dekra.pl