X edycja AutoEvent: Zawiercie, 27-29 maj 2014

Już po raz dziesiąty mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w corocznej największej i najbardziej merytorycznej Konferencji Przemysłu Motoryzacyjnego w Polsce  i Europie Środkowo-Wschodniej – jaką jest AutoEvent. W tym roku mamy przyjemność organizowania naszego spotkania ponownie w Zawierciu w Hotelu Villa Verde Congress & Spa w dniach 27-29 maja br.
Więcej szczegółów niebawem na  www.autoevent.pl

Z biegiem lat, coraz bardziej przekonuję się, że to co jest w biznesie naprawdę ważne to dobre relacje z ludźmi, zarówno z klientami jak i partnerami z branży. AutoEvent już od wielu lat jest miejscem, gdzie co roku mogę wymienić się doświadczeniami z kolegami z innych zakładów jak
i miło spędzić czas. Impreza jest zawsze znakomicie zorganizowana. To stały punkt w moim kalendarzu w tym roku szczególnie ważny ze względu na jubileuszową X edycję.

Zbigniew Sikora, Kierownik Operacyjny SILS Centre Gliwice Sp. z o.o.

AutoEvent od wielu lat jest najważniejszym i najliczniejszym spotkaniem wiodących przedstawicieli firm z branży motoryzacyjnej. Inspiruje do ciągłego doskonalenia się poprzez wymianę doświadczeń, umożliwiając jednocześnie unikanie niepotrzebnych błędów. Silną stroną tego wydarzenia jest organizacyjne zawodowstwo widoczne w każdym momencie. Zarówno tematyka prezentacji, świetni moderatorzy no i oczywiście wieczorne spotkania, które umacniają kontakty ludzi kreujących obraz motoryzacji w Polsce to prawdziwe powody, dla których to wydarzenie jest na stałe umieszczone w kalendarzach motoryzacyjnych profesjonalistów.
Piotr Kubiak, Wiceprezes Zarządu Zakłady Metalowe POSTĘP S.A.

AutoEvent jest to impreza, która skupia ludzi związanych z sektorem automotiv. Uczestnicząc w tym przedsięwzięciu można zaoszczędzić czas i pieniądze. Wszystko mamy w jednym miejscu. Myślę tutaj o reklamie, którą tworzą wszyscy uczestnicy spotkania-przedstawiciele różnych firm z Polski i zagranicy. Spotyka się tutaj kolegów z branży i poznaje nowych ludzi. Uczestnicząc w panelach dyskusyjnych, prezentacjach handlowych, rozmowach B2B czy wystawach produktów można wymieniać  się doświadczeniami i nawiązać ciekawe kontakty handlowe. Dowiedzieć się o obecnej sytuacji w branży i być na bieżąco z nowymi trendami. A podsumowaniem każdego dnia są wieczorne atrakcje przygotowane przez naszych wspaniałych organizatorów. AutoEvent to profesjonalna platforma wymiany doświadczeń. Dlaczego warto tu być ? Odpowiedź jest tylko jedna : Tu trzeba być. Ja będę już 5 raz.
Jacek Ochocki, Dyrektor Generalny PPHU BEJ-POL

AutoEvent jest okazją do przeprowadzenia inspirujących rozmów oraz możliwością nawiązania konstruktywnego dialogu pomiędzy OEM`s, dostawcami produktów / usług i organami rządowymi w celu rozwiązania głównych problemów i wyzwań jakie ma przed sobą branża motoryzacyjna w Polsce i na Świecie.
Jako stały uczestnik zauważam też rozwój i ewolucję tej konferencji i zmiany w programie, który dostosowywany jest do bieżących oczekiwań uczestników tego wydarzenia. Miałem okazję uczestniczyć w wielu konferencja w różnych częściach Świata. AutoEvent jest niewątpliwie największym wydarzeniem na mapie konferencyjnej w Polsce i imprezą wyjątkową, trafnie łączącą niemiecką powagę i bardzo merytoryczny ton z rosyjskim casualem.
W moim kalendarzu już mam zarezerwowany czas na jubileuszową, X już edycję!
Jacek Opala, Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży Exact Systems Sp. z o.o.

AutoEvent to obowiązkowy punkt na mapie konferencji, szczególnie w branży motoryzacyjnej. Miejsce, gdzie biznes spotyka się z rządem, nauką i, co chyba najważniejsze, z innym biznesem w ramach bezpośrednich spotkań B2B. Zawsze świetnie przygotowane wydarzenie, z mnóstwem interesujących uczestników oraz wciągającym programem. Warto zajrzeć i wracać.

 

 

 

Paweł Wideł, Dyrektor ds. kontaktów z rządem, General Motors Poland

Uczestniczyłem we wszystkich dziewięciu edycjach AutoEvent. Wezmę udział również w X –tej, jubileuszowej. Wszystkie dotychczasowe konferencje były wzorowo zorganizowane. Ciekawie prezentowano aktualne kierunki rozwoju naszej branży . Panele dyskusyjne były bardzo sprawnie prowadzone i dotyczyły kluczowych problemów. Dodatkowo wieczorny bankiet stanowi okazję do niezależnej wymiany poglądów. AutoEvent to spotkanie najważniejszych ludzi w branży. Musisz na nim być.

 

Jacek Rybicki, Prezes Zarządu Gerda Hydomat S.A.

 


 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997