Seminarium dla dostawców sektora motoryzacyjnego

Gościem specjalnym tegorocznej edycji AutoEvent będzie Stefan Mann, międzynarodowy ekspert firmy Atos, tworzącej rozwiązania IT dla sektora motoryzacyjnego. Specjalizuje się on w kwestii optymalizacji procesów logistycznych, produkcyjnych oraz zarządzania łańcuchem dostaw.

Stefan Mann wprowadzi uczestników seminariów w najlepsze praktyki dotyczące skutecznej współpracy dostawców motoryzacji z globalnymi producentami pojazdów. Przedstawi wskazówki oparte na doświadczeniach z rynku niemieckiego odnoszące się do specyficznych wymagań światowych OEM’ów.

Stefan Mann odpowie również na pytania związane z wyzwaniami polskich dostawców motoryzacji, którzy zwracają szczególną uwagę na poprawę efektywności łańcucha dostaw oraz minimalizację kosztów. Wyjaśni również w jaki sposób sprostać unikalnym standardom branżowym i błyskawicznie reagować na zmiany rynkowe.

Zapraszamy do uczestnictwa w seminarium: IT Automotive – dedykowane rozwiązania dla dostawcy motoryzacji.

Sesje do wyboru:

  • 27 maja (wtorek) 17:00 – 18:30
  • 29 maja (czwartek) 13:00 – 14:30

Wszystkich zainteresowanych prosimy o rejestrację: http://www.autoevent.pl/seminaria/

O rozwiązaniu firmy Atos:

System Automotive Supplier dla Microsoft Dynamics AX stanowi kompleksowy system informatyczny oparty na predefiniowanym modelu dla branży motoryzacyjnej. Jest on w pełni zgodny z wymaganiami producentów aut. Dzięki temu pozwala zredukować koszty konfiguracji i kastomizacji, co prowadzi do szybkiej implementacji i obniżenia kosztów.

Partnerem wdrożeniowym firmy Atos na rynku polskim jest WEBCOM, organizator seminarium.

Dodatkowych informacji na temat sprzedaży rozwiązania w Polsce udziela:

Jarosław Jaśkiewicz, WEBCOM Poland

tel. +48 601 990 738

e-mail: jaroslaw.jaskiewicz@webcompoland.pl

www.webcompoland.pl


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997