Oferta pracy Dekra Certification

— Dekra Certification Sp. z o.o. —

międzynarodowa jednostka certyfikująca z siedzibą we Wrocławiu  poszukuje:

Osoby z Wrocławia lub gotowej do zamieszkania we Wrocławiu do pracy na stanowisku

Menadżer branży motoryzacyjnej (nr ref: TS2016  )

Miejsce pracy : Wrocław ( preferowane ) lub Warszawa , Kraków , Śląsk

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowanie planów biznesowych dla branży motoryzacyjnej oraz ich realizację.

Nasze oczekiwania:

–          wykształcenie wyższe

–          3-letn doświadczenie zawodowe w międzynarodowych środowiskach  pracy (znajomość branży  automotive jest konieczna),

–          ważny certyfikat auditora ISO/TS 16949 wydany przez IATF

–          aktualne doświadczenie w pracy w systemie rozliczeń budżetowych

–          komunikatywna  znajomość j. angielskiego

–          biegła znajomość MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

–          umiejętność wystąpień publicznych lub chęć ich pozyskania

–          umiejętność pracy zespołowej i samodzielnej

–          dyspozycyjność (częste wyjazdy służbowe, w tym zagraniczne)

–          ważne prawo jazdy kat B

Oferujemy:

–          szerokie możliwości możliwość rozwoju osobistego w otoczeniu międzynarodowym

–          pakiet socjalny i szkolenia

–          pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

–          narzędzia pracy jak : samochód , telefon , laptop

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należeć m.in.  :

–          współpraca z Zarządem spółki oraz kierownictwem w centrali grupy w kreowaniu strategii, planów biznesowych

–          realizacja przyjętych planów biznesowych oraz raportowanie wyników do zarządu i do centrali grupy w Niemczech, w tym zarządzanie zespołem pracowników

–          budowanie wizerunku spółki pośród wszystkich zainteresowanych

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Proszę o dołączenie klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29-08-1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Zainteresowane osoby prosimy o składanie ofert pisemnych z podaniem nr referencyjnego TS2016  . Oferty należy przesłać e-mailem w terminie 14 dni od ukazania się ogłoszenia  na adres :

beata.olszewska@dekra-certification.pl