Gerda Hydomat: 50 lat doświadczenia w tłocznictwie

Gerda Hydomat S.A. jest czołowym liderem w produkcji tłoczników oraz dostawcą detali tłoczonych. Firma gwarantuje efektywny serwis oraz jakość i terminowość na najwyższym poziomie. Usługi znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie stosowana jest obróbka plastyczna na zimno.
Firma działa głównie w trzech branżach:

Automotive – produkcja detali dla sektora automotive. Wyroby znajdują zastosowanie w układach chłodzenia silnika, klimatyzacji, stelaży siedzeń i elementów zawieszenia.

AGD – produkcja różnych detali dla sektora AGD takich jak elementy składowe pralek, suszarek, lodówek oraz innych urządzeń kuchennych np. ekspresów do kawy.

Meblarska – narzędzia do produkcji okuć meblowych, zawiasów i innych elementów montażowych.

Firmę tworzą osoby zaangażowane w swoją pracę. To ludzie z wieloletnim doświadczeniem i pasją. Dostosowują się do potrzeb klientów za pomocą innowacyjnych rozwiązań. Gerda Hydomat wykorzystuje i łączy wiedzę z praktyką. Firma zatrudnia obecnie 200 pracowników.

50letni staż w produkcji i obróbce plastycznej na zimno, pozwolił firmie stać się partnerem biznesowym dla wielu dostawców automotive oraz AGD w kraju i zagranicą. Firma współpracuje z liderami w swoich branżach. Swoją produkcję Gerda Hydomat dostarcza między innymi do Brazylii, Chin, Indii, Francji, Anglii, Czech, Austrii, Niemiec, Turcji, Rosji i Kanady.

Prezentacja GERDA HYDOMAT