Data Interchange wdrożyła rozwiązanie EDI w Lys Fusion Poland sp. z o.o.

Lys Fusion  Poland sp. z o.o.   specjalizuje się w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych dla motoryzacji. Ich problemem  było brak zintegrowanego  systemu ERP z EDI co doprowadzało  do  wysokich  kosztów  i błędów związanych z ręcznym wprowadzaniem danych.

Rozwiązanie Data Interchange

Dostarczyliśmy rozwiązanie, które pozwoliło na pełną  integrację  procesów biznesowych  poprzez  stworzenie  interfejsu w formacie systemu ERP  i transformację  komunikatów partnerów handlowych w tym samym formacie. Cała  komunikacja została  implementowana w  DINET VAN migrując w nim  poprzednie Edi dostarczane  przez  ich dostawcę  ERP.

Korzyści:

Obecnie  Lys Fusion  Poland sp. z o.o.    posiada  kompletnie zintegrowany  i zautomatyzowane EDI. Nastąpiła  redukcja  błędów   i zwiększenie dokładności   dzięki wyeliminowaniu  wielokrotnego wprowadzania  tych samych danych do systemów informatycznych. Procesy biznesowe są  wykonywane  automatycznie przez komputer co prowadzi do  znacznych  oszczędności czasu i  pieniędzy.

Wynikiem  tego jest  , że   przez ostatnie  2 lata firma  wzrosła  od  110 do 240 pracowników i implementowała do środowiska  EDI 16 nowych  partnerów handlowych.

Sytuacja przed wdrożeniem  EDI

Sytuacja po wdrożeniem  EDI

Referencje:

‘’ Data Interchange  pomogła nam   zintegrować  i zautomatyzować  wszystkie  procesy biznesowe tworząc  niezawodne środowisko  EDI.   Co najważniejsze oszczędzamy czas  i  pieniądze oraz rośniemy w niewyobrażalnym tempie. ‘’

Andrzej Sikora |  Logistic Manager

ITW   Automotive OE   Release & Trim   Lys Fusion Poland Sp. z o.o., Istebna

Od 1986 roku Data Interchange  jest wiodącym producentem rozwiązań w zakresie integracji B2B i elektronicznej wymiany  danych (EDI). Jako międzynarodowy INTEGRATOR i twórca OFTP i OFTP2 dla przemysłu motoryzacyjnego dostarczamy efektywne  rozwiązania  dla wielu tysięcy  zadowolonych klientów.

Więcej informacji o firmie Data Interchange  i o naszych rozwiązaniach  można znaleźć na stronie  www.datainterchange.com/pl  lub www.datainterchange.com

Dostarczymy  Ci rozwiązanie EDI, które będzie dostosowane do  Twoich  procesów biznesowych i pomoże   Ci zrealizować  cele strategiczne ,  skontaktuj się  z nami: sales.pl@datainterchange.com