VENTOR WEBINAR E-Mobility: Wysokoprecyzyjne cięcie laserowe blach elektrotechnicznych i transformatorowych.

     

VENTOR wraz ze swoim długoletnim partnerem firmą WEIL TECHNOLOGY serdecznie zapraszają na cykl WEBINARÓW w temacie produkcji z blachy dla aplikacji E-Mobility.

W pierwszym odcinku nasi prelegenci Przemysław Kamiński (Ventor) oraz Remigiusz Hermann (Weil Technology) przybliżą zagadnienia technologii precyzyjnego cięcia blach elektrotechnicznych, która kierowana jest dla producentów komponentów silników elektrycznych. 

Podstawą prezentacji i dyskusji będą rozwiązania produkowane przez Weil Technology stosowane w procesach cięcia blach elektrotechnicznych, które pozwalają swoim użytkownikom przede wszystkim na:

  • Bardzo precyzyjne cięcie laserowe z dokładnością konturu +/- 0,02 mm / IT8
  • Cięcie laserem bez zadziorów
  • Produkcję z cienkich blach o grubości 0,1 – 0,5 mm
  • Elastyczność w prototypowaniu silników elektrycznych z warstwami do 40 tys.

 

Webinar odbędzie się we Środę, 28.04.2021 o godzinie 10:00. Informacje jak zalogować się do spotkania otrzymają Państwo po rejestracji.

weil technology produkuje maszyny i systemy do innowacyjnych technik formowania, cięcia i łączenia laserem na rynek globalny od 1987 roku. Systemy produkowane w weil technology trafiają do szerokiego grona klientów w sektorze motoryzacyjnym, AGD, HVAC, meblowym czy przemyśle elektrycznym. Aplikacje firmy weil technology od lat można spotkać w zakładach produkcyjnych w Polsce. VENTOR jest wyłącznym przedstawicielem firmy weil technology na rynku polskim, czeskim i słowackim.

Grupą docelową tego spotkania są producenci przetwarzający w procesach produkcji blachy elektrotechniczne, są zainteresowani podniesieniem wydajności i jakości swoich procesów produkcyjnych.

Zapisy dostępne pod adresem: https://ventor.pl/webinar/

Zapraszamy do śledzenia naszych kanałów informacji, gdzie znajdziecie Państwo aktualne informacje i nowinki rynkowe:

Ventor na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/ventortechnology/

Ventor na Facebook: https://www.facebook.com/VENTORpl/

Ventor na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCRxAAJCpjR26zBDC8Elcu0A

 

Serdecznie zapraszamy

Zespół VENTOR