TOP50 najpopularniejszych modeli w Polsce styczeń 2013

Oto dostępny za darmo ranking 50 najpopularniejszych modeli osobowych na polskim rynku za miesiąc styczeń 2013. Liderem zestawienia jest Skoda Fabia, która dość wyraźnie wyprzedza Octavię. Czy to efekt skutecznej akcji promocyjnej na Fabię?
W styczniu bieżącego roku najpopularniejszym modelem na rynku nowych aut osobowych w Polsce jest Skoda Fabia, która uzyskała wynik na poziomie 1 650 rejestracji. Na pozycjach dwa i trzy plasują się natomiast kolejno Skoda Octavia (1 148 rejestracji) oraz Opel Astra (851 rejestracji).

Dodajmy, że w rankingu za cały rok ubiegły pierwsze miejsce pewnie zajęła Octavia, a Astra i Fabia były kolejno na drugiej i trzeciej pozycji.

Na wysokim, piątym miejscu zestawienia za styczeń 2013 jest natomiast Kia Sportage z wynikiem 804 rejestracji. W całym roku ubiegłym ten wytwarzany na Słowacji crossover był na miejscu jedenastym. W drugiej połowie tego roku generalny importer Kia Motors zapowiada odmłodzenie gamy Kia Sportage wersją po face-liftingu.

Te i inne aktualne dane dotyczące wyników polskiego rynku samochodowego znaleźć można w dostępnej za darmo sekcji MOTOTRENDY na stronie samar.pl (PATRZ TUTAJ). Statystyki aktualizowane są cyklicznie i na bieżąco.

IBRM Samar


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997