Targi Automechanika Frankfurt po 4-letniej przerwie z pełnowymiarową ofertą w terminie 13-17 września br.

Branża techniki motoryzacji powraca stacjonarnie, w pełnym wymiarze do Frankfurtu. Ponad 80 procent wystawców tegorocznej edycji targów Automechanika przyjedzie spoza Niemiec, z 60 krajów. Nieobecni będą wystawcy z Chin, których izolacja spowodowana jest ciągle Covidem oraz Rosjanie. Wiodące firmy z ponad 60 krajów potwierdziły swój udział, podkreślając znaczenie frankfurckiej Automechaniki jako najważniejszego na świecie, branżowego miejsca spotkań. Bardzo liczna będzie reprezentacja polskich wystawców – w tej chwili zgłoszonych jest około 180 firm na powierzchni prawie 5 tys. m2.

Grupy produktów, które pojawią się targach: Parts & Components – części zamienne; Electronics & Connectivity – systemy elektroniczne i elektryczne; Diagnostic & Repair – wyposażenie warsztatów; Accessories & Customizing – akcesoria i tuning; Dealer & Workshop Management –zarządzanie bazą branży motoryzacyjnej;  Car Wash & Care – myjnie i produkty do pielęgnacji aut; Classic Cars – renowacja klasycznych samochodów. Body & Paint – naprawy nadwozia, lakiery, środki antykorozyjne i nowatorskie powłoki nadwozi; Tires & Wheels sekcja dla przemysłu oponiarskiego.

Przedstawicielstwo Targów Frankfurt w Polsce po czteroletniej przerwie zaprasza do odwiedzenia targów i zapoznania się ze wszystkimi nowymi produktami, jakie pojawią się w poszczególnych segmentach. Jak przed pandemią biuro w Warszawie przygotowało ofertę wyjazdu dla branżystów z pełnym serwisem. Oferta obejmuje podróż samolotem lub wygodnym autokarem, noclegi w 4*hotelu ze śniadaniem pod Frankfurtem, transfery hotel-targi-hotel, karta wstępu wielokrotnego wejścia, ubezpieczenie na czas podróży i pobytu oraz opieka doświadczonego pilota.

Termin wyjazdu z podróżą autokarem: 
11-16 września br. w cenie 1790 zł + Vat

Termin z podróżą samolotem:
13-15 września br. w cenie 2970 zł + Vat

Informacje o szczegółach ofert można uzyskać na stronie Przedstawicielstwa Targów Frankfurt https://poland.messefrankfurt.com lub kontaktując się telefonicznie +22 4943 201.

Kolejna Automechanika Frankfurt dopiero w 2024 roku. Nie czekajmy tak długo i zobaczmy, jakimi nowościami zaskoczą nas tegoroczni wystawcy.