Szkolenia dla kandydatów na diagnostów – nowe terminy na 2017 rok

DEKRA poinformowała o uruchomieniu nowych szkoleń dla kandydatów na diagnostów samochodowych, przygotowujących do egzaminu TDT.

DEKRA Polska poinformowała o uruchomieniu nowych szkoleń dla kandydatów na diagnostów samochodowych. Uczestnicy dwutygodniowych kursów w Nowym Dworze Mazowieckim zapoznają się m.in. z:

–       systemem badań technicznych w Polsce,

–       zakresem badań,

–       obowiązującymi przepisami,

–       metodami kontroli stanu technicznego pojazdów

–       funkcjonowaniem Stacji Kontroli Pojazdów w zakresie badań okresowych i specjalistycznych

 oraz przygotują się, pod okiem ekspertów DEKRA, do egzaminu Transportowego Dozoru Technicznego.

Program szkoleń DEKRA jest zgodny z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury w sprawie szczegółowych wymagań w stosunku do diagnostów (Dziennik Ustaw Poz. 1836 z 2014 r. z późn. zm.).

Ukończenie przez uczestnika każdego etapu szkolenia potwierdzone jest zaświadczeniem zgodnym ze wzorem w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury w sprawie szczegółowych wymagań w stosunku do diagnostów (Dziennik Ustaw Nr 246 Poz. 2469 z 2004 r. z późn. zm.).

Szkolenia prowadzone są w formie wykładów i ćwiczeń, dzięki czemu uczestnicy uzyskują nie tylko wiedzę teoretyczną ale także praktyczne umiejętności, które można wykorzystać w pracy zawodowej.

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem szkoleń na rok 2017:

https://szkolenia.dekra.pl/szkolenie/szkolenie-dla-kandydatow-na-diagnostow

W przygotowaniu są kolejne szkolenia DEKRA dla diagnostów, rzeczoznawców samochodowych, agentów ubezpieczeniowych i innych osób związanych z branżą, np. kursy uzupełniające dla diagnostów oraz szkolenia dotyczące zmian w przepisach dotyczących warunków technicznych pojazdów, znakowania i identyfikacji pojazdów samochodowych (VIN),  konstrukcji samochodów elektrycznych itp.