Szalone wieczory podczas AutoEventu 2017

Drodzy Uczestnicy AutoEventu 2017

W tym roku podczas pierwszego wieczoru (20.06.2017) przeniesiemy Państwa do przepełnionej kolorami, szalonej ery disco i muzyki pop. Sala, w której odbywać się będzie wieczorna impreza zamieni się w tętniący życiem dance floor. Charakteru imprezie nadadzą kule lustrzane, kolorowe oświetlenie.

Tym razem stroje wieczorowe zamieniamy na coś luźnego i błyszczącego. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy program imprezy, na której prym będą wiodły największe przeboje od rock’n’ rolla przez disco 70s, lata 80-te, aż po klasyki dance z lat 90-tych. Pieczołowicie dobrane przeboje to nie wszystko, gdyż wieczór disco musi być opatrzony szalonym tańcem, dlatego nie zabraknie nauki tańca rodem z gorączki sobotniej nocy i kilku tematycznych konkursów.

Na zakończenie pierwszego dnia konferencji (21.06.2017) postawiliśmy na „dancing w stylu warszawskim” odsłaniając rąbek historii Warszawy. Czegoś równie fascynującego jeszcze nie było! Barwna Warszawa, uliczki tętniące życiem i rozświetlone setkami neonów. Szalone rewie, dancingi i błyskotliwe teatrzyki…

Pomysł polega na odwołaniu się do klimatu z lat 20., z wszystkimi ich urokami i niuansami. Ostatecznie połączymy eklektycznie różne epoki. Będą odniesienia do balów, na których szalała śmietanka towarzyska II Rzeczpospolitej i tych popularnych w okresie PRL-u. Goście popijając wódkę, zagryzając galaretką z nóżek (tzw. lorneta i galareta) będą tańczyć do największych przebojów i swingowych standardów. Zastrzegamy, że preferujemy eleganckie ubrania. Liczymy, że we wnętrzach restauracji będą królowały garnitury, muszki i eleganckie toalety pań gdyż szyk i elegancja to wyróżniki tamtych czasów i naszego wspólnego wieczornego spotkania!

W powyższych atrakcjach będziemy mogli wziąć udział dzięki tegorocznym SPONSOROM BANKIETU:


www.autoevent.pl

Polska Izba Motoryzacji od 2005 roku organizuje największą konferencję dla przemysłu motoryzacyjnego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. To dwudniowe wydarzenie przyciąga średnio 250 uczestników z sektorów takich jak: produkcja samochodów, części i komponenty, materiały i fabrykaty, maszyny, urządzenia i narzędzia, robotyka i automatyka, logistyka, personel, oprogramowania dla przemysłu oraz finansowanie działalności.

Wydarzenie to jest stałym punktem w kalendarzu najbardziej liczących się przedsiębiorców motoryzacyjnych w Polsce, a także przedstawicieli organizacji rządowych. Ostatnie lata pokazują, że konferencja stała się wydarzeniem rangi międzynarodowej ponieważ rokrocznie uczestniczy w nich liczna grupa firm z zagranicy (m.in.: Włochy, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Szwecja, Wielka Brytania, Węgry, Słowacja, Czechy, Rosja, Turcja, Chiny, Japonia). Takie spotkanie to niepowtarzalna okazja do przeprowadzenia rozmów w jednym miejscu i czasie z wieloma firmami.

Termin Konferencji: 20-22.06.2017

Centrum Kongresowe Ossa
Ossa 1
96-200 Rawa Mazowiecka