Salon Maserati w Katowicach

Grupa Pietrzak została oficjalnym dealerem włoskiej luksusowej marki Maserati w Katowicach.

Wkrótce Grupa Pietrzak zostanie dealerem Maserati na Śląsku. Dealerstwo Maserati, znajdujące się przy ul. Bocheńskiego 109 w Katowicach to dopiero początek, ponieważ zgodnie z planami wkrótce znacznie się rozrośnie.”Autoryzacja Maserati to dla nas ogromny sukces. Bardzo zależało nam, aby zostać oficjalnym reprezentantem tej niezwykle eleganckiej marki sportowych samochodów w Polsce. I udało się – mówi Jakub Pietrzak, dyrektor zarządzający Maserati Pietrzak. „Kiedy staraliśmy się o umowę z Maserati, zobowiązaliśmy się do prężnej, efektywnej pracy i zamierzamy spełnić nasze obietnice w 100%. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, iż mamy już doświadczenie w pracą z tego typu samochodami”.

Trzeba bowiem dodać, że do Grupy Pietrzak należy już salon Ferrari Katowice.

Luigi Sepe, dyrektor rozwoju sieci Maserati na Europę Południową i Środkową, powiedział: „Jestem szczęśliwy mogąc ogłosić, iż Grupa Pietrzak już niedługo dołączy do grupy dealerów Maserati. Jestem przekonany, że w pełni wykorzysta potencjał marki w Katowicach. Weszliśmy w nowy segment rynku podczas premiery Ghibli, a zbliżającą się marcową premierą Levante, pierwszego SUV w historii Maserati, mamy zamiar dodatkowo wzmocnić pozycję marki Maserati. Tego rodzaju samochody są popularne w Polsce, a Grupa Pietrzak jest w posiadaniu ogromnego kapitału, jakim są doświadczenie, oraz wiedza na temat motoryzacji – również w ujęciu lokalnym”.

W nowym dealerstwie Maserati Pietrzak znajdują się trzy modele dostępne do testowania przez klientów: Ghibli diesel, Ghibli S Q4 oraz Quattroporte S Q4.

IBRM Samar