Referencje od Comau Poland Sp. z o.o.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od Firmy Comau Poland Sp. z o.o. otrzymaliśmy referencje za wysoki poziom partnerstwa podczas AutoEventu 2017. Poniżej pełna treść referencji:

Comau – referencje

COMAU ROBOTICS to rzetelny partner w zakresie robotyzacji procesów technologicznych, posiadający ponad 35 lat doświadczenia w robotyzacji oraz największą bazę, ponad 1800 zainstalowanych robotów w Polsce. COMAU to największa firma z branży robotyki w Polsce, zatrudniająca ponad 180 pracowników. Firma jest producentem najszybszych robotów przemysłowych, które na swoim koncie mają liczne zdobyte nagrody, m.in. tytuły produktu roku Control Engineering oraz złote medale targów Automaticon.

Firma posiada w swojej ofercie roboty przemysłowe 6 osiowe o udźwigach od 3kg do 650kg i zasięgach od 450mm do 3,7m, kompletny zakres obrotników spawalniczych i pozycjonerów, tory jezdne dla robotów przemysłowych oraz dodatkowy osprzęt dla aplikacji spawania, zgrzewania, paletyzacji, klejenia, obsługi maszyn i automatyzacji pras. COMAU ROBOTICS oferuje także specjalne 4 osiowe roboty paletyzujące, specjalne roboty spawalnicze z przelotowym nadgarstkiem, a także jedyne na Świecie roboty Smart Laser z optyką zintegrowaną w ramieniu robota, dedykowane do zgrzewania laserowego.

COMAU ROBOTICS to także jeden z nielicznych producentów, którego roboty przemysłowe, kontrolery i panele programowania projektowane są przez specjalny dział przemysłowego designu dzięki czemu instalacje oparte na robotach COMAU są nie tylko funkcjonalne ale też posiadają unikalny wygląd, wyróżniający je na tle konkurencji.

W nawiązaniu do zrealizowanych spotkań podczas AutoEvent 2017 z przedstawicielami Comau, zachęcamy do kontaktu celem kontynuacji rozpoczętych już rozmów biznesowych z jednym z naszych pracowników, których numery kontaktowe podajemy poniżej:

Tomasz Wiącek:                    510 009 428

Michał Ochmański:                510 994 251

Przemysław Litwin:              510 994 831

lub mailem: robotyka.pl@comau.com

Comau Poland Sp. z o.o.

BU Robotics & Automation Product

ul. Turyńska 100

43-100 Tychy

Tel. 32 217 94 02

Fax. 32 217 97 07

www.comauonline.pl