Polak najlepszym technikiem samochodowym Seata

Pierwsze miejsce w kategorii Najlepszy Technik Samochodowy, wyłonione spośród całej obsługi SEAT-a na świecie, po raz drugi z rzędu przypadło pracownikowi z Polski! W weekend 16-18 marca w Barcelonie odbyła się 19. edycja Światowego Konkursu Top SEAT People 2018, gdzie Krzysztof Funkowicz z Serwisu Bednarek Łódź udowodnił, że jest niepokonany.

TOP SEAT PEOPLE to międzynarodowy konkurs, w którym hiszpańska marka wyłania spośród pracowników na całym świecie najlepszych w swoim fachu. Zdobycie pierwszego miejsca w swojej kategorii to potwierdzenie najwyższej jakości obsługi i pełnego profesjonalizmu w kontakcie z Klientami. W konkursie brane są pod uwagę zarówno teoria, jak i praktyka – poza wiedzą sprawdzane są też umiejętności pracowników. TOP SEAT PEOPLE podzielony jest na dwa etapy – po udanych zmaganiach na szczeblu krajowym, zwycięzcy rywalizują ze współpracownikami z sieci na całym świecie.

Najlepszy w Polsce i na świecie

Po lokalnych eliminacjach w Poznaniu w połowie stycznia, wyłonieni najlepsi pracownicy sieci dealerskiej oraz serwisowej zaprezentowali swoje umiejętności podczas Finału Światowego w Barcelonie – rodzinnym mieście marki. Wśród zadań, przed którymi stanęli uczestnicy wyzwania, pojawiły się testy wiedzy, odgrywanie scenek sytuacyjnych związanych z obsługą Klienta, przygotowanie i przedstawienie biznesowego studium przypadku oraz diagnozowanie usterek w samochodach. Krzysztof Funkowicz z Serwisu Bednarek Łódź kolejny raz okazał się najlepszy.

Źródło: www.mototarget.pl