Ostatni moment na zgłoszenie uczestnictwa w XIV Dyskusyjnym Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych!

Kolejne, coroczne spotkanie branży blacharsko – lakierniczej już w dniach 10-11 grudnia w Warszawie! Wszystko w ramach XIV Dyskusyjnego Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych (www.forumubezpieczen.com) organizowanego przez Polską Izbę Motoryzacji (www.pim.pl).

Przez minionych kilka miesięcy dużo działo się w naszym środowisku. O wielu aspektach w obszarze rozliczeń szkód komunikacyjnych jak i samych napraw powypadkowych zaczęto mówić w końcu głośno. Dla niektórych graczy z całego łańcucha związanego bezpośrednio czy też pośrednio z szerokorozumianą likwidacją szkód i napraw, nie wszystkie aspekty są oczywiście wygodne. Czas jednak na odkrywanie kart. 

Pojawiły się nowe rozporządzenia i wyroki sądu. Dlatego w tym roku podczas dwudniowego Forum poruszymy m.in. takie zagadnienia jak: ukryte operacje w systemach eksperckich, fikcję stawek wynajmu pojazdów zastępczych dyktowanych przez ubezpieczycieli czy też najczęstszych błędach w dokumentacji warsztatowej. Omówimy również kwestie unormowania aspektu, dotyczącego kwalifikacji pojazdu po tzw. szkodzie całkowitej do odbudowy lub kasacji oraz tego, kto ma zapłacić za ekspertyzę niezależnego rzeczoznawcy w związku z wyrokiem Sądu Najwyższego. Ważna jest też rewolucja rozliczeń VAT w branży motoryzacyjnej. Jednym z tematów grudniowego XIV Dyskusyjnego Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych, będzie między innymi omawiany kontrowersyjny temat „średniej” stawki roboczogodziny, która… nie istnieje! „Jak certyfikat RBH pomaga w uzyskaniu należnej kwoty za naprawę” – takie zagadnienie zostanie przedstawione m.in. przez właściciela niezależnego serwisu, który uzyskał wyliczenie stawki RBH.

Pamiętaj: 10-11 grudnia 2019, Warszawa, ul. Łączyny 5, Warsaw Plaza Hotel! Więcej na: www.forumubezpieczen.com lub na www.pim.pl