NOYEN zaangażowany w walkę z koronawirusem!

Lubelska firma NOYEN, producent maszyn i urządzeń przemysłowych, głównie dla branży automotive oraz chemii przemysłowej znalazła się w gronie firm zaangażowanych w walkę z epidemią koronawirusa COVID-19. Firma dostosowała swoją linię produkcyjną i uruchomi w ciągu kilku dni produkcję preparatu do dezynfekcji.

– W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów oraz w odpowiedzi na liczne zapytania, jako firma z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą w tworzeniu preparatów chemicznych, zdecydowaliśmy o uruchomieniu linii produkcyjnej środka dezynfekującego NOYEN PROTECT+ – powiedział nam Zbigniew Kurant, Prezes Zarządu NOYEN.

Preparat NOYEN PROTECT+ wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Został wpisany do Wykazu Produktów Biobójczych prowadzony przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

* Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

Źródło: NOYEN