Nowy salon Citroena w Gdańsku

Grupa Zdunek otworzyła nowy salon marki Citroën. Autoryzowany punkt sprzedaży, wraz z serwisem, powstał w Gdańsku. Salon znajduje się przy alei Grunwaldzkiej 295 i otwarty jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 19:00, w soboty od 9:00 do 15:00, a dział części, autoryzowany serwis oraz certyfikowana blacharnia-lakiernia od 8:00 do 18:00 w dni powszednie oraz od 9:00 do 15:00 w soboty.

Jeden z największych dealerów samochodowych na Pomorzu dołączył 8 grudnia 2018 roku kolejną markę do swojej oferty. Grupa Zdunek poprowadzi jedyny w Gdańsku autoryzowany salon i serwis marki Citroën wraz z certyfikowaną blacharnią – lakiernią. Na ekspozycję salonu składa się 6 stanowisk, ale w ofercie dostępne są wszystkie modele marki: od C3, C3 Aircrossa, przez C-Elysee, C4 Cactus, C4 SpaceTourer, Grand C4 Spcatetourer, do SpaceTourera i Berlingo, a także samochody dostawcze. Podobnie jak salon, 6 stanowisk liczy również autoryzowany serwis – 5 na auta osobowe oraz jedno stanowisko na auta dostawcze. Nowy punkt oferuje klientom całą gamę usług: sprzedaż samochodów nowych, sprzedaż flotową, skup i sprzedaż samochodów używanych, usługi finansowania i ubezpieczenia, sprzedaż części zamiennych i akcesoriów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, naprawy powypadkowe i wiele innych.

Z okazji otwarcia dealer przygotował atrakcyjne rabaty serwisowe (nawet do 30%), a na Klientów salonu czeka wielka wyprzedaż rocznika 2018! Ponadto 2 lutego w godzinach 9:00-18:00 odbędą się dni otwarte połączone z premierą Citroëna C5 Aircross. Na gości czeka mnóstwo atrakcji dla całych rodzin oraz konkursy z nagrodami.

W nowym salonie Citroëna w Gdańsku klienci mogą liczyć na najlepsze oferty marki Citroën, wsparcie serwisowe, a także pomoc i doświadczenie wykwalifikowanego zespołu.

Źródło: www.mototarget.pl