Nowe technologie w obróbce blachy

Firma VENTOR (www.ventor.pl) – dostawca innowacyjnych rozwiązań do obróbki plastycznej blach wspólnie ze swoimi partnerami: DIMECO, WEIL TECHNOLOGY i COPREN serdecznie zapraszają na pierwszą edycję specjalistycznych seminariów branżowych, pt.

NOWE TECHNOLOGIE W OBRÓBCE BLACHY

W programie seminarium przewidziano prezentacje partnerów firmy VENTOR oraz blok praktyczny Q&A, gdzie będzie można porozmawiać w formie warsztatu na tematy Państwa interesujące bezpośrednio z ekspertami firmy VENTOR i jej partnerów tj.:

DIMECO

Trendy w produkcji z kręgu blachy – linie produkcyjne z modułami do wykrawania, walcowania, cięcia i profilowania; Linie podające, szybka wymiana narzędzi, logistyka okołoprodukcyjna kręgów blachy i narzędzi.

WEIL TECHNOLOGY

Inteligentne rozwiązania produkcyjne do cięcia laserowego i spawania laserowego – elastyczne koncepcje automatyzacji produkcji z blachy. Elastyczne i automatyczne formowanie, cięcie laserowe, spawanie laserowe, montaż, kontrola, układanie w stosy …

COPREN ENGINEERING

Implementacja systemów automatyzacji produkcji na prasach ze szczególnym uwzględnieniem załadunku blach, przenoszenia i rozładunku części obrabianych za pomocą pras hydraulicznych, mechanicznych, linii i pras transferowych.

Eksperci firmy VENTOR oraz partnerów wydarzenia będą dostępni dla Państwa, aby zapewnić wykwalifikowane wsparcie dla wszystkich potrzeb konsultacyjnych podczas trwania spotkania.

W związku połącznia części seminaryjnej z warsztatową spotkania planowane są w godzinach od 9:00 do 16:00 (z przerwą na lunch).

Spotkania odbędą się w dwóch terminach i lokalizacjach:

RZESZÓW – Hotel Metropolitan – 19.11.2019

WROCŁAW – Zamek Topacz – 20.11.2019

Zgłoszenia na spotkanie realizowane są poprzez formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie internetowej firmy VENTOR – ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA (https://ventor.pl/zapisy-na-seminarium/ ).

Aby umożliwić słuchaczom komfort i efektywne spędzenie czasu podczas sympozjum ilość miejsc została ograniczona. Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt w sprawie sympozjum:

Telefoniczny:

Grzegorz Sirko

+48 735 980 759

Mailowy:

info@ventor.pl