Mitsubishi partnerem programu Karta Dużej Rodziny

Klienci polskich salonów Mitsubishi Motors są od teraz beneficjentami rządowego programu wspierania rodzin o nazwie Karta Dużej Rodziny, z którego korzysta obecnie 800 000 rodziców. Dla posiadaczy takiej karty marka spod znaku Trzech Diamentów przygotowała korzystne zniżki.

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny (KDR) jest systemem zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin z minimum trójką dzieci. Posiadacze karty mają możliwość korzystania z rabatów udzielanych przez instytucje publiczne i firmy prywatne z wielu branż – spożywczej, paliwowej, bankowej, rekreacyjnej i od niedawna – motoryzacyjnej. Program KDR cieszy się dużą popularnością wśród Polaków – według szacunków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej korzysta z niej około 800 000 rodziców a oddzielna statystyka jest prowadzona dla dzieci.

„Cieszymy się z uczestnictwa w tak ważnym programie, który ma na celu promowanie i wspieranie dużych rodzin. Takie pojazdy , jak Mitsubishi Outlander, Pajero czy L200 dzięki swojej funkcjonalności, pojemnemu wnętrzu, bezpiecznej konstrukcji i napędowi 4×4 bardzo dobrze odpowiedzą na ich potrzeby.” – powiedział Yasuyuki Oyama – prezes polskiego oddziału Mitsubishi Motors.

Mitsubishi Outlander, L200 i Pajero o 15% taniej

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą uzyskać aż 15% zniżki od ceny katalogowej przy zakupie modeli Outlander, L200 i Pajero. Oto lista autoryzowanych placówek Mitsubishi Motors, gdzie można dokonać zakupu: https://www.mitsubishi.pl/dealerzy

Więcej informacji na temat karty można uzyskać na stronie https://obywatel.gov.pl/zasilki-i-pomoc-finansowa/karta-duzej-rodziny-jak-zdobyc

Źródło: www.mototarget.pl