Międzynarodowe targi AMPA i E-mobility 2023 na Tajwanie

Zbliża się kolejna edycja targów części, elektroniki samochodowej oraz E-mobility na Tajwanie, organizowanych przez TAITRA. Tegoroczna wystawa online będzie dostępna od 10 do 23 kwietnia 2023, natomiast wystawa stacjonarna od 12 do 15 kwietnia 2023. Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w targach osobiście lub wirtualnie wystarczy się zarejestrować poprzez formularz https://forms.gle/AnGvXrBSp3cL9weF7; rejestracja na targi jest bezpłatna.

Targi odbędą się w formule hybrydowej, łącząc targi stacjonarne z wirtualną platformą. Dzięki temu uczestnicy będą mogli zdalnie odwiedzić targi, zarezerwować miejsce na konferencji czy odbyć rozmowy biznesowe.

 

Data: 12-15 kwietnia 2023 r.
Miejsce: Taipei Nangang Exhibition Center, Hall 1 (TaiNEX 1)

Strona targów:  Ampa https://www.taipeiampa.com.tw/en/index.html

E-Mobility Taiwan: https://www.e-mobilityshow.com.tw/en/index.html

 Rejestracja:

  1. Za pośrednictwem Taiwan Trade Center, Warsaw https://forms.gle/AnGvXrBSp3cL9weF7;

 *By zapisać się na targi, należy posiadać członkostwo TAITRA (TAITRA Member). Rejestracja członkostwa jest wymagana jednorazowo i obowiązuje też przy pozostałych targach organizowanych przez TAITRA. Przy zapisie za pośrednictwem oddziału TAITRA, rejestracja na targi i rejestracja członkostwa jest dokonywana w ramach jednej rejestracji.

 

Dofinansowania:

Jako organizator targów, TAITRA* przygotowała pulę dofinansowań dla odwiedzających z całego świata. Z jednej firmy o dofinansowanie może ubiegać się jedna osoba. Dofinansowania są przyznawane przez Ministerstwo Gospodarki Tajwanu firmom, które spełniają określone kryteria. Wnioski rozpatrywane są przez TAITRA na Tajwanie. Liczba miejsc na dofinansowanie jest ograniczona. W sprawie dofinansowań i rejestracji na targi TAITRONICS prosimy o kontakt z Taiwan Trade Center, Warsaw. agnieszka@taitra.org.tw