„Menedżer Motoryzacji” – październik 2019

O „kosztach funkcjonowania serwisu a stawkach za usługi”, o „likwidatorach” szkód bez uprawnień, reprezentujących firmy ubezpieczeniowe czy też o roli niezależnego rzeczoznawcy i potrzebie ustanowienia definicji tzw. szkody całkowitej przeczytacie w najnowszym wydaniu „Menedżera Motoryzacji” wydawanego przez Polską Izbę Motoryzacji.

Ponadto w numerze:

  • o wyjątkowym szkoleniu w zakresie kalkulacji napraw powypadkowych, po którym serwis w końcu będzie zarabiał. To kontroferta znacząco odbiegająca od dotychczasowych propozycji na rynku i jest odpowiedzią na potrzeby w zakresie wyznaczania ceny napraw powypadkowych pojazdów.
  • grudniowym, corocznym spotkaniu branży blacharsko – lakierniczej, czyli o 14-tym Dyskusyjnym Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych
  • felieton Tomasza Szydlaka pt: „Poranna rozmowa z… pstrykaczem”
  • i na koniec o wizycie na IX Międzynarodowym Świętokrzyskim Rajdzie Pojazdów Zabytkowych wraz z garścią fotek oldtimerów.

W tym wydaniu „Menedżera Motoryzacji” autorami artykułów są: Mariusz Szymański, Tomasz Szydlak, Roman Kantorski, Maciej Brzeziński, Łucja Kobroń-Gąsiorowska, Andrzej Walewski i Marcin Budziewski.

W sprawie współpracy merytorycznej czy też reklamowej prosimy o kontakt: budziewski@pim.pl