Koniec z poszukiwaniem maszyn i sprzętu!

Jak często szukasz zagubionego sprzętu i ile kosztuje Cię rocznie utrata mienia? Chcesz znać dokładne położenie swoich maszyn i urządzeń oraz dysponować dziennikiem użytkowania? Przekonaj się jak łatwo możesz zaoszczędzić czas i pieniądze dzięki inteligentnej technologii monitorowania GPS/GSM.

Mapa w czasie rzeczywistym

ABAX Equipment Control składa się z modułu, który wysyła informacje w czasie rzeczywistym. W dowolnym momencie i z każdego urządzenia podłączonego do Internetu (PC, tablet, smartfon) możesz sprawdzić lokalizację cennnych maszyn i urządzeń na dokładnej cyfrowej mapie.

Możesz również wskazać obszar na mapie i otrzymać automatyczną wiadomość, gdy sprzęt opuści wcześniej zdefiniowaną strefę.

Znajdź sprzęt i uzyskaj informacje o jego użyciu

Możesz w łatwy sposób znaleźć zagubione maszyny i sprzęt. W przypadku kiedy nie wiesz, gdzie znajdują się Twoje zasoby, możesz zlokalizować swoją zgubę dzięki pozycjonowaniu GPS i GSM. System prowadzi również dziennik eksploatacyjny, w którym znajdują się informacje o zaplanowanych przeglądach i korzystaniu z maszyn oraz sprzętu poza godzinami pracy.

Informacje te mogą być na przykład wykorzystywane przy rozliczaniu rzeczywistego czasu użytkowania, co jest bardzo przydatne dla firm, które wynajmują swoje maszyny i sprzęt.

Rozwiązania dla każdego typu sprzętu

W przypadku sprzętu z własnym źródłem zasilania, takich jak łodzie, samochody, dźwigi lub ciągniki, urządzenie śledzące podłącza się do akumulatora. Moduł z wewnętrzną baterią może z kolei zostać użyty w przypadku sprzętu nie posiadającego wewnętrznego źródła zasilania jak np. kontenery czy przyczepy. Wystarczy umieścić moduł do lokalizowania w uchwycie i przymocować do wybranego sprzętu za pomocą śrub, taśmy VHB, wspornika lub mocnej osłony magnetycznej (do zamówienia osobno). Funkcja oszczędzania energii zapewnia długą żywotność urządzeń.