Kolejne firmy dołączyły do Polskiej Izby Motoryzacji

INFINITE SP. Z O.O.

Infinite sp. z o. o. jest polską firmą, która od 2002 roku konsekwentnie umacnia swoją pozycję jako dostawca usług informatycznych dla biznesu na rynku polskim, jak i za granicą. Spółka jest częścią Grupy Handlowej Emperia – jednej z największych i najbardziej aktywnych grup handlowych w Polsce prowadzących handel detaliczny.

Foka Engineering

FOKA ENGINEERING jest przedstawicielem dużej grupy wiodących na świecie producentów urządzeń i komponentów do obróbki cieplnej i mycia przemysłowego. Obsadzamy każdą niszę technologiczną firmą z najlepszymi osiągnieciami, najdłuższym doświadczeniem, bardzo często wynalazcą przełomowych technologii powielanych później przez innych i z najlepszymi referencjami w poszczególnych gałęziach przemysłu.

Gwarantujemy naszym klientom najlepszy dobór pieców, myjek i innych urządzeń hartowniczych. Wszystkich możliwych, ale tylko i wyłącznie sprawdzonych technologii, funkcjonujących w setkach hartowni na świecie, bez konieczności przeprowadzania jakichkolwiek eksperymentów. Od pojedynczych urządzeń do wyposażenia całych hartowni, kończąc na pełnym wyposażeniu laboratorium metalograficznego.

Zajmujemy się również doradztwem technologicznym, handlowym i marketingowym. Organizujemy kursy, szkolenia, wystawy i konferencje. Rozwiązujemy prawie każdy problem branży hartowniczej.

IMPULSS Mariusz Wojtczak

Centrum Serwisowe IMPULSS specjalizuje się w kompleksowej obsłudze pojazdów osobowych i ciężarowych. Oferta jest przygotowana dla Klienta indywidualnego oraz biznesowego, w relacji B2B. Zakres oferty obejmuje naprawy mechaniczne, naprawy blacharsko – lakiernicze, elektrykę i elektronikę, naprawę i konserwację klimatyzacji, montaż instalacji GPS. W naszej ofercie znajduje się również kompleksowa oferta opieki serwisowej nad flotami samochodowymi. Na czas realizacji serwisowej usługi z przyjemnością udostępnimy auto zastępcze, z ubezpieczeniem AC .

Firma “EXCOR” Sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od 1997 roku. Zajmujemy się kompleksową dostawą materiałów opakowaniowych z lotnymi inhibitorami korozji (VCI) w postaci folii antykorozyjnych i papierów VCI ZERUST®/EXCOR®/GARDAC®.

Firma EXCOR jest wyłącznym partnerem joint-venture firmy Northern Technologies International Corporation (NTIC) w Polsce. NTIC jest federacją spółek w ponad 60 krajach świata zajmujących się rozwiązaniami VCI ZERUST®/EXCOR®/GARDAC® w zakresie ochrony antykorozyjnej metali .

Ochbart

Partner strategiczny firmy HUMBACH (rok założenia 1848). Kompleksowym dostawca drobnych elementów metalowych. Zajmuje się częściami toczonymi, kutymi na zimno, sprężynami, wyginaniem, spawaniem oraz lutowaniem. Oferta jest bardzo szeroka, co pozwala na zmniejszenie łańcucha dostaw, ilości dostawców dla firm większych, głównych odbiorców

FBU Doradztwo Prawno-Finansowe FBU Doradztwo Prawno-Finansowe

F B U Doradztwo Prawno – Finansowe ( dawnej Agencja Usług Specjalnych ) na rynku funkcjonuje od 2012. W chwili obecnej zajmuje się szeroko pojęta tematyką prawną. Świadczymy usługi związane z doradztwem, a do głównych gałęzi naszej działalności należy: przygotowywanie dokumentacji dowodowej w postępowaniach cywilnych, karnych, administracyjnych  i innych. Przeprowadzamy pełne postępowania likwidacji szkód. Począwszy od oględzin i wyceny składników szkód, w postępowaniach przed ubezpieczycielami, na reprezentacji w postępowaniach sądowych skończywszy. Szkolimy, przedsiębiorców z branży motoryzacyjnej skupionej wokół likwidacji szkód komunikacyjnych. Świadczymy usługi doradcze na kanwie zabezpieczeń flot samochodowych przed utratą pojazdów.

Zakres naszej działalności jest dość obszerny i skupia specjalistów wielu dziedzin. Prawników , rzeczoznawców, byłych funkcjonariuszy różnych służb, tak aby nasze działania były nacechowane szybkością działania , a przede wszystkim skutecznością.

ULTRON Zakład Urządzeń Elektronicznych Krzysztof Krankowski

Firma ”ULTRON” powstała w 1989r. Jest producentem komorowych myjni natryskowych, myjni ultradźwiękowych dużych mocy w różnych gałęziach przemysłu, urządzeń myjących stosowanych w medycynie, laboratoriach, zakładach poligraficznych, o pojemności od 1 do kilkunastu tysięcy litrów.

Firma wykonuje również kompletne automatyczne linie technologiczne do różnych procesów chemicznych. Wprowadza najnowsze technologie zwiększające wydajność i jakość produkcji u swoich klientów. Urządzenia produkowane przez firmę często dostosowane są do indywidualnych potrzeb, a także tworzone od podstaw projekty spełniające oczekiwania klientów.

bekuplast S.A.

Grupa bekuplast jest jednym z wiodących europejskich producentów opakowań wielokrotnego użytku z tworzyw sztucznych. Główna siedziba grupy znajduje się w Ringe w Dolnej Saksonii, w pobliżu holenderskiej granicy.

Rocznie produkuje się tu ponad 18 milionów artykułów na powierzchni zakładowej wynoszącej około 115.000 m2. Międzynarodowa działalność wspierana jest przez spółki zależne znajdujące się na terenie Niemiec, Holandii i Polski.

Około 400 pracowników grupy pracuje w obszarach rozwoju, produkcji oraz dystrybucji. Maksymalna elastyczność, innowacyjność, myślenie i działanie w sposób zorientowany na klienta są wizytówką bekuplast.

Langas Group zna potrzeby swoich Klientów. Dysponuje potencjałem wiedzy oraz niewyczerpalnym źródłem inspiracji, kreatywności i energii do działania, pozwalającej na uzyskanie wysokiego poziomu satysfakcji Klientów.

Nasze zadanie to inspirować do wzrostu, przekazywać najefektywniejsze techniki, metody, dzielić się doświadczeniem najskuteczniejszych, tak, aby wspierać Państwa w osiąganiu ponadnormatywnych wyników biznesowych.

Pracujemy tylko z najlepszymi ekspertami. Wśród nich jesteśmy uważani za najbardziej wymagającego partnera, który zapewni jakość swoim Klientom, zawsze i za wszelką cenę.

W swojej działalności dążymy do przekazania najnowszych rozwiązań, które umożliwią Państwu budowanie przewagi nad konkurencją i tworzenie nowych trendów rynkowych, podnoszących efektywność całej organizacji oraz efektywność osobistą pracowników. Nasi Klienci rozumieją proces ciągłego doskonalenia, są ludźmi sukcesu!