EXACT SYSTEMS SP. Z O.O.

  Dane kontaktowe

  ul. Ferdynanda Focha 53/5
  42-200 Częstochowa
  tel: +48 34 365 58 26
  fax:

  Województwo

  NIP

  527-284-98-87

  KRS

  0000729296

  Rok założenia

  2004

  Ilość zatrudnionych

  6000

  Opis firmy

  Exact Systems jest międzynarodową grupą dostarczającą elastyczne rozwiązania w zakresie produkcji, jakości i logistyki. Oferta firmy dostępna jest w 13 krajach, w których grupa posiada swoje przedstawicielstwa: Polsce, Czechach, Niemczech, Słowacji, Turcji, Rumunii, Wielkiej Brytanii, Węgrzech, Belgii, Holandii, Portugalii, Hiszpanii oraz Chinach. Klientami grupy są przedsiębiorstwa z branży motoryzacyjnej, elektronicznej, RTV i AGD, medycznej, kosmetycznej, centra logistyczne, również te działające w przestrzeni e-commerce.

   

  Kompleksowe usługi jakościowe

  Współpraca z Exact Systems pozwala osiągnąć najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.  Poprzez usługi outsourcingowe, polegające m.in. na Kontroli Jakości (selekcji, naprawie i sortowaniu części oraz wyrobów gotowych), reprezentacji u Klienta (Rezydentura), czy Audytach (VDA 6.3), pomaga uniknąć potencjalnych konsekwencji z tytułu niezgodności jakościowych. Bliska współpraca z branżą Automotive oraz świadomość, że od wdrażanych rozwiązań może zależeć czyjeś życie sprawia, że firma ściśle przestrzega najwyższych standardów i procedur. Klienci Exact Systems otrzymują pełną gwarancję poprawności realizacji prowadzonych przez nas prac.

  Więcej informacji: www.exactsystems.com

  Elastyczne rozwiązania z zakresu HR

  Usługi personalne realizowane są poprzez dedykowaną spółkę w grupie: AAS Recruitment. W zależności od indywidualnych potrzeb Klienta, oferowane są rozwiązania oparte o usługi outsourcingowe, jak również pracę tymczasową, ponieważ firma posiada status i kompetencje agencji pracy tymczasowej (nr 24292 AAS sp. z o.o.). AAS Recruitment pomaga w rekrutacji i zatrudnieniu, z możliwością przejęcia wszelkich formalności z tym związanych. Prowadzi projekty z zakresu doradztwa personalnego oraz optymalizacji procesów HR. Dzięki odpowiednio dobranym rozwiązaniom pomaga Klientom podnosić wydajność i elastyczność funkcjonowania w nieustannie zmieniającym się otoczeniu, zwiększając tym samym ich konkurencyjność.

  Więcej informacji: www.aasrecruitment.com

   

  Zaufanie Klientów i prestiż marki, Exact Systems buduje kładąc duży nacisk na jakość świadczonych usług oraz rzetelność i stabilność we współpracy ze swoimi kontrahentami. Firma posiada unikalne kompetencje oraz rozwiązania technologiczne (własna platforma rekrutacyjna on-line, zaawansowana platforma komunikacji biznesowej Extranet 360, czy też intuicyjna aplikacja na smartfony Exact People dedykowana dla własnego personelu), dzięki którym jest w stanie spełniać najwyższe wymagania i skutecznie realizować postawione cele.

   

  Galeria

  Prezentacja produktów/usług

  Exact Systems jest międzynarodową grupą dostarczającą elastyczne rozwiązania w zakresie kontroli jakości, wsparcia produkcji oraz obsługi logistyki.

  Outsourcing

  • Jakości
  • Produkcji
  • Logistyki

   

  Praca tymczasowa

  • Rekrutacje masowe
  • Try & hire

   

  Rekrutacje stałe

  • Direct search
  • Rekrutacje międzynarodowe

   

  Usługi eksperckie

  • CSL 2
  • Audyt VDA 6.3
  • Rezydentura
  • Doradztwo personalne

  Certyfikay ISO

  ,

  Łańcuch dostaw

  Kategorie

  , , , , , , , , ,

   

  PODZIEL SIĘ
  Poprzedni artykułBergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
  Następny artykułEDISON S.A.