IQS W PIERWSZEJ PIĘĆDZIESIĄTCE W RANKINGU GAZEL BIZNESU 2018

Miło nam poinformować, że po raz siódmy zostaliśmy laureatem prestiżowej nagrody „Gazele Biznesu”. Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny. Udział w nim jest bezpłatny, a o jego przyznaniu nie decyduje jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat.

W 19. edycji rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, uplasowaliśmy się na 46. pozycji wśród firm wyróżnionych w zestawieniu województwa śląskiego. Pozycja w czołówce daje nam ogromne powody do dumy, natomiast przychód International Quick Service Polska Sp. z o.o., który wzrósł w badanych latach o 184,39% wskazuje z jak ogromną siłą rozwijamy swoją działalność.

Jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań z zakresu zapewnienia jakości i optymalizacji procesów produkcyjnych. Wspieramy Klientów realizując kontrole wadliwych komponentów od dostawców, selekcjonujemy i naprawiamy części produkowane przez producentów branży automotive.

Pracujemy na potrzebę naszych Klientów wspierając ich działy produkcyjne, magazynowe, logistyczne, montażowe, demontażowe oraz działamy kompleksowo w zakresie zabezpieczenia wyrobu gotowego, rezydentury, inspekcji wg procedur Control Shipping Level I  i Control Shipping Level II, jak również w zakresie prowadzenia profesjonalnego audytu jakości i audytu procesu Klienta.

Celem realizowanych działań jest w głównej mierze eliminacja błędów, redukcja kosztów oraz niedopuszczenie do przerwania ciągłości procesu produkcyjnego u Klienta.

Otrzymane wyróżnienie dedykujemy całemu zespołowi IQS Polska Sp. z o.o., który codziennie pracuje na zaufanie naszych Klientów