International Quick Service. Usługi, które tworzą nową jakość

Firma International Quick Service od ponad 10 lat działa na rynku wspierając firmy z branży Automotive na terenie Polski i Europy. Proponujemy rozwiązania dla producentów części i komponentów, poddostawców części oraz producentów samochodów świadcząc min. usługi 100% kontroli wizualnej, selekcji i napraw.

Jednym z kluczowych obszarów dla każdego przedsiębiorstwa jest jakość. W ostatnich latach konkurencyjność przedsiębiorstw produkcyjnych i ilość oferowanych produktów znacznie wzrosła. Producenci podnoszą jakość swoich wyrobów inwestując tym samym w nowoczesne technologie produkcji i rozwój kadry pracowniczej.

Dążenie do poprawy jakości produkowanego asortymentu uruchamiane jest przez szereg działań związanych z obszarem produkcji. Przedsiębiorstwom zależy na eliminacji problemów jakościowych związanych z błędami ludzkimi jak i materiałowymi. Chcąc wesprzeć firmy produkcyjne w problemach jakościowych wyszliśmy naprzeciw z gotowym rozwiązaniem. Dla usprawnień funkcjonowania działów jakości i  podniesienia ich efektywności proponujemy selekcję, naprawy, sortowania i ekspertyzy części, angażując do prac odpowiednie zasoby ludzkie, logistyczne oraz narzędziowe.

Głównymi odbiorcami naszych usług są dostawcy i poddostawcy dla przemysłu motoryzacyjnego (Tier I/II Suppliers) oraz producenci samochodów (OEM’s). Naszymi Klientami są również zakłady o profilu produkcji wielkoseryjnej z branży elektronicznej, meblowej czy AGD. Zapewniamy naszym klientom skuteczne działanie, elastyczność i zaufanie. Z naszych usług skorzystało już 780 producentów części z całego świata. Najważniejsza dla nas jest satysfakcja i zadowolenie klienta, która opiera się na wzajemnej i korzystnej współpracy oraz szeroko pojętym partnerstwie w biznesie.

Nasza kadra operacyjna to wykształceni i doświadczeni Koordynatorzy poszczególnych projektów oraz wykwalifikowani inspektorzy. Obecnie baza naszych inspektorów jakości wynosi w skali miesiąca 500 oósb. Usługi wykonujemy w miejscu wyznaczonym przez Klienta, przeważnie na terenie zakładu produkcyjnego Klienta, zarówno w kraju jak i za granicą. Posiadamy również własne magazyny.

Jakość wykonywania usług jest dla nas najważniejsza, zapewniamy ją przez odpowiedni dobór inspektorów do wyspecyfikowanych potrzeb Klienta, dlatego też bardzo ważnym celem wyznaczonym w naszej Polityce Jakości, który konsekwentnie realizujemy jest ciągły rozwój kadry i szkolenie pracowników.

Głównym celem naszej Firmy jest wsparcie producentów części w eliminowaniu problemów jakościowych czyli ciągłe podnoszenie jakości. Priorytetem jest dostarczenie części zgodnych z wymogami jakościowymi stawianymi przez Klienta. Wykonywana przez nas praca ma bezpośredni wpływ na końcową jakość zmontowanych wyrobów. Wspieramy naszych Klientów oferując usługi w zakresie:

  • Selekcja części
  • Podmontaż Części
  • Kontrola przy użyciu narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • Kontrola na liniach produkcyjnych 
  • Kontrola części wg procedury Control Shipping Level 2 – CSL 2
  • Naprawa komponentów tzw. “Rework”
  • Doradztwo tzw. „Engineering Service
  • Praca tymczasowa tzw. Leasing Pracowniczy

Pracujemy w Systemie Zarządzania Jakością w oparciu o normę ISO 9001. Działając w warunkach silnej konkurencji utrzymujemy trwałą pozycję na rynku krajowym i europejskim. Rozumienie potrzeb Naszych Klientów procentuje zaufaniem jakim  nas darzą, co przekłada się na stałą współpracę. Byliśmy wielokrotnie docenieni nagrodami oraz wyróżnieniami branżowymi i biznesowymi takimi jak: Gazele Biznesu, Forum Jakości Quality International, Solidna Firma , Firma Roku Primus Inter Pares czy Polish Product. Współpracujemy z mediami branżowymi. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Motoryzacyjnej. Wspieramy działalność fundacji, klubów sportowych i innych organizacji. Ponadto angażujemy się w organizowanie praktyk dla uzdolnionej młodzieży.

Zapraszamy do współpracy.