Honda po raz kolejny organizuje szkolenie z zakresu bezpiecznej jazdy motocyklem!

Honda – największy producent motocykli na świecie oraz firma, która przykłada wielką wagę do spraw związanych z bezpieczeństwem jazdy motocyklem, zaprasza wszystkich posiadaczy motocykli marki HONDA kupionych w polskiej sieci Honda i serwisowanych w ASO Honda na kolejną imprezę FUN&SAFETY (zabawa i bezpieczeństwo).

Jednodniowe szkolenie zaplanowane w dwóch turach:

11 maja 2019 lub 12 maja 2019 Spotykamy się na torze kartingowym Awix Racing Arena 87-100 Toruń ul. Pera Jonssona 7 gdzie w bezpiecznych warunkach i pod okiem instruktorów – każdy z uczestników będzie miał okazję poprawić swoje umiejętności oraz nabrać większej pewności siebie w jeździe na motocyklu.

Dzień treningowy rozpoczynamy instruktażem, zapoznaniem się z torem, a następnie szkoleniem teoretycznym. Każdy z uczestników w ciągu całego dnia będzie mógł odbyć nawet do 7 sesji treningowych na torze, po zakończeniu których instruktorzy będą udzielać porad oraz omawiać błędy.

Poza tym uczestnikom oferujemy:

  • możliwość obejrzenia i jazd testowych nowych modeli Honda 2019
  • upominki
  • catering na miejscu imprezy

Aby wziąć udział w imprezie Fun & Safety, należy zgłosić się najbliższego dealera Honda i tam wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Koszt szkolenia za jeden dzień to tylko:

  • 100 zł dla uczestnika na motocyklu Honda
  • 150 zł dla uczestnika na innym motocyklu niż Honda
  • Wpłaty za szkolenia należy dokonywać przelewem na konto agencji obsługującej imprezę Motoroni Sp. z o.o. ING BANK ŚLĄSKI O/Grodzisk Maz, Pl. Wolności 21, 05-825 Grodzisk Maz (nr konta: PL 19 1050 1924 1000 0090 6925 4762).
  • W tytule przelewu proszę wpisać: imię i nazwisko xx maj 2019

TERMIN ZAPŁATY UPŁYWA 6 maja 2019

Potwierdzenia udziału w szkoleniu będą przesyłane uczestnikom po otrzymaniu przelewu na wyżej podane konto, po wcześniejszej rejestracji u dealera.

Cena uczestnictwa w przypadku zapłaty za imprezę przy wjeździe – w przypadku wolnych miejsc – wynosi:

  • 150 zł dla uczestnika na motocyklu Honda;
  • 200 zł dla uczestnika na innym motocyklu niż Honda.

Uwaga: ze względu na konieczność zapewnienia właściwych warunków do treningów oraz spełnienia zasad bezpieczeństwa, ilość uczestników jest ograniczona. Dlatego też, każdy z uczestników zostanie poinformowany o przyjęciu zgłoszenia drogą mailową lub telefonicznie. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Dla chętnych istnieje możliwość zapisów na oba dni.

Wjazd na tor będzie odbywał się na podstawie imiennej listy i numeru rejestracyjnego zgłoszonego motocykla.

Uczestnicy będą wpuszczani na tor jedynie w pełnym stroju motocyklowym, zawierającym niezbędne ochraniacze. Dotyczy to kasku, rękawic, kombinezonu lub kurtki ze spodniami oraz butów. Kierujący będzie proszony o okazanie motocyklowego prawa jazdy, motocykl musi być zarejestrowany. Motocykl musi mieć ważne badanie techniczne.

Harmonogram imprezy Fun & Safety na oba dni (11.05.2019 oraz 12.05.2019)

Wszelkie pytania dotyczące imprezy prosimy kierować do dealerów marki Honda.

Źródło: www.mototarget.pl