GT85 uczestnikiem targów parts2clean

Targi parts2clean to największe targi mycia przemysłowego w Europie, które odbywają się w Stuttgarcie. Firma GT85 Polska po raz kolejny bierze udział w tym wydarzeniu, gdzie zaprezentuje 2 urządzenia z flagowej serii TARRA COMPACT, model 200 oraz 100 (złoty Medal ITM 2016, Złoty Medal TOOLEX 2017)

Urządzenia demonstrowane będą zwiedzającym w dniach 23-25.10 na stoisku B03 na hali nr 3. Na 110-ciu metrach stoiska będzie można porozmawiać z zespołem GT85 Polska, a także poznać ofertę partnera i dystrybutora firmy na rynek niemiecki – firmy EVT Eiberger Verfahrenstechnik GmbH (www.evt-gmbh.de).

TARRA Compact to urządzenia  zaprojektowane do post-procesowego mycia i odtłuszczania detali w roztworach wodnych. Urządzenia dostępne są w wielu konfiguracjach i oferują mycie na wysokie klasy czystości w kombinacjach technologii natryskowej, zanurzeniowej wspomaganej ultradźwiękowej oraz suszeniem gorącym powietrzem czy też w próżni. Zalety urządzeń Compact to przede wszystkim:

  • Kompaktowe wymiary urządzenia i łatwość jego obsługi.
  • Możliwość zastosowania technologii natryskowej, zanurzeniowej oraz ultradźwiękowej w jednej komorze mycia
  • Pojemne, izolowane termicznie zbiorniki na ciecz – optymalizacja częstotliwości wymiany kąpieli płuczącej
  • Rozmieszczenie dysz natryskowych w bezpośrednim sąsiedztwie mytych detali.
  • System odprowadzania kąpieli z komory roboczej pozwala na ograniczenie mieszania się kąpieli myjącej i kąpieli płuczących.
  • Możliwość uzyskania poziomu czystości zgodnego z normami VDA 19.1 czy ISO 16232.
  • Zmiennobarwne oświetlenie komory roboczej za pomocą diod LED – łatwa identyfikacja statusu prowadzonego w danej chwili bez konieczności szczegółowego sprawdzania na panelu operacyjnym.
  • Możliwość automatycznego załadunku koszy

Przykładowe zastosowania urządzeń Compact to mycie i odtłuszczanie detali po obróbce mechanicznej, usuwanie opiłków, mycie detali o skomplikowanych kształtach i inne. Więcej o serii urządzeń myjących TARRA Compact: https://www.gt85.com.pl/oferta

Na targach parts2clean wystawcy prezentują produkty i technologie w zakresie czyszczenia, konserwacji, recyklingu i utylizacji oraz oferują spersonalizowane rozwiązania. W parts2clean reprezentowani są prawie wszyscy liderzy rynku i technologii w branży. W 2017 roku w targach uczestniczyło około 4 900 profesjonalistów z 41 krajów.

Zapraszamy wszystkie firmy odwiedzające targi do odwiedzenia naszej ekspozycji.

Info: https://www.gt85.com.pl/aktualnosc/parts2clean-2018

www.tarra.pl

www.roklin.pl