Fleet. Samochody Użytkowe – nowy magazyn na rynku

„Fleet. Samochody Użytkowe” to pierwszy na polskim rynku magazyn poświęcony w całości samochodom dostawczym do 3,5 t , które stanowią podstawowe narzędzie pracy zarówno we flotach, jak  również w małych i średnich firmach. Pierwsze wydanie „Samochodów Użytkowych” zostało przygotowane przez redakcję magazynu „Fleet” przy współpracy z ekspertami rynku i praktykami.

Magazyn trafi przede wszystkim do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz przedstawicieli dużych flot samochodowych.

W debiutującym numerze, zaprezentowany został m.in.: polski i europejski rynek pojazdów dostawczych, kompleksowa oferta importerów pojazdów użytkowych oraz producentów zabudów. Nie zabrakło również artykułów poświęconych kwestiom finansowania i ubezpieczenia pojazdów, bezpieczeństwa przewozów oraz wielu innych równie ciekawych materiałów dotyczących segmentu pojazdów dostawczych.

Bezpłatne wydanie pierwszego numeru „Fleet. Samochody Użytkowe” można zamówić bezpośrednio na stronie: www.uzytkowe.fleet.com.pl

Zapraszamy do lektury!

Więcej informacji na: www.fleet.com.pl i www.uzytkowe.fleet.com.pl