„FLEET. Auto w firmie” patronem medialnym konferencji AutoEvent 2019

Magazyn „FLEET. Auto w firmie” to profesjonalny i ogólnopolski miesięcznik biznesowo-motoryzacyjny B2B, obecny na polskim rynku od 2009r. „FLEET” jest platformą informacji i wiedzy o zarządzaniu samochodem firmowym.

Miesięcznik dociera do największej bazy osób w branży flotowej, zarówno przedstawicieli: sektora MŚP, międzynarodowych korporacji i spółek państwowych oraz do importerów i reprezentantów firm okołoflotowych, także i za sprawą eventów organizowanych przez wydawcę magazynu „FLEET” – Fleet Meetings Sp. z o.o. (takich jak m.in.: targi motoryzacyjne i biznesowe Fleet Market, testy samochodów flotowych Fleet Cars&Vans, Auto Premium, czy testy samochodów z napędami alternatywnymi Fleet Electric Day oraz szkolenia dla managerów aut firmowych Fleet Management Training).

„FLEET” to nie tylko wydanie papierowe i dostępne on-line e-wydanie, to również nowoczesny portal informacyjny dla branży motoryzacyjnej i flotowej www.fleet.com.pl, codziennie aktualizowany o bieżące informacje z rynku flotowego. Redakcja magazynu „FLEET” przygotowuje także wydania specjalne: „Fleet. Napędy Alternatywne” oraz „Fleet. Samochody użytkowe”.