Europejski Dzień bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach

Marka ŠKODA wspólnie z Komendą Wojewódzką Policji w Poznaniu włącza się aktywnie w obchody Europejskiego Dnia Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach – „EDWARD”.

Już 21 września w godzinach od 10:00 – 16:00, w Interaktywnym Centrum Bezpieczeństwa ŠKODA AUTOLAB w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 425 odbędą się bezpłatne warsztaty z zakresu bezpieczeństwa.

Wspólnie z policjantami Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, którzy zorganizują punkt konsultacyjny, trenerzy ŠKODA Auto Szkoła przeprowadzą warsztaty na temat różnych aspektów bezpieczeństwa na drodze. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w następujących panelach: pieszy uczestnikiem ruchu drogowego, bezpieczne podróżowanie samochodem i pierwsza pomoc. Do dyspozycji gości dostępne będą również: symulator czasu reakcji, symulator zagłówka, symulator poduszek powietrznych czy strefy zgniotu.

„ŠKODA jest marką najczęściej wybieraną przez kupujących samochody nowe, od kilku lat będąc nieprzerwanie numerem 1 na rynku. Ten tytuł zobowiązuje i jako marka odpowiedzialna społecznie, od lat angażujemy się w projekty mające na celu podniesienie świadomości bezpieczeństwa drogowego. Nasze obiekty szkoleniowe są do tego idealnym miejscem. Specjalnie wyszkolony personel dzieli się w nich cenną wiedzą i doświadczeniem, przyczyniając się do poprawy sytuacji na polskich drogach” – mówi Andrzej Rogoziński, Koordynator programu ŠKODA Road Safety.

Z możliwościami Centrum Bezpieczeństwa ŠKODA AUTOLAB można zapoznać się na stronie internetowej: www.skodaautolab.pl

Źródło:www.mototarget.pl