Etisoft dostawcą Autoliv

© Etisoft 

Etisoft, producent i dostawca etykiet, elementów funkcyjnych oraz rozwiązań inżynierskich dla Przemysłu 4.0, został dostawcą etykiet do fabryk Autoliv, projektanta i producenta samochodowych systemów bezpieczeństwa.

Jak informuje Etisoft, zakończone pozytywnymi wynikami audyty pozwalają Etisoftowi na rozpoczęcie współpracy z kolejnym klientem z branży motoryzacyjnej – międzynarodowym koncernem Autoliv. Oznacza to, że Etisoft współpracuje już z 50 zakładami.

– Autoliv jest zainteresowany szeroką ofertą etykiet. Etisoft specjalizuje się w obsłudze firm wieloodziałowych, a partnerami z branży motoryzacyjnej jest ponad 400 fabryk na całym świecie. Jednym z oferowanych rozwiązań biznesowych są konsolidacje produkcji i dostaw etykiet – czytamy w komunikacie.

Kilka dni temu Etisoft poinformował o pozytywnym wyniku przeprowadzonego w firmie audytu recertyfikującego na zgodność Zintegrowanego Systemu Zarządzania z normą ISO 9001:2015 oraz 14001:2015. Produkty Etisoft są też zgodne z systemem IATF 16949, międzynarodową normą dla systemu zarządzania jakością w motoryzacji.

Autoliv projektuje i produkuje systemy ochronne, takie jak poduszki powietrzne, pasy bezpieczeństwa i kierownice. Odbiorcami produktów Autoliv są najwięksi producenci aut na świecie z siedzibami w 27 krajach świata – to ponad 100 marek pojazdów. W Polsce koncern posiada trzy zakłady: w Oławie, gdzie produkowane są poduszki powietrzne oraz w Jelczu Laskowicach, który zajmuje się montażem pasów bezpieczeństwa.

Źródło: www.evertiq.pl