Dni Bezpieczeństwa – odwiedzający – wstęp

 

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w Dniach Bezpieczeństwa (jako goście/zwiedzający) informujemy, że wstęp na teren hali podczas trwania wydarzenia (targi Auto Expo, Dni Bezpieczeństwa) jest bezpłatny, pod warunkiem zarejestrowania się online na stronie www.auto–expo.pl (link do rejestracji: http://www.auto-expo.pl/dla-zwiedzajacych/rejestracja-on-line.html ) lub wypełnienia formularza rejestracyjnego na miejscu.

 

Dni Bezpieczeństwa to wydarzenie dedykowane społeczeństwu przez branżę motoryzacyjną. Ma na celu szerzenie świadomości związanej z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Pierwsza edycja tego cyklicznego wydarzenia będzie miała miejsce w dniach 11 – 13 września w Warszawie na hali wystawienniczej MT Polska w ramach targów Auto Expo.

W tym celu, we wrześniu na hali wystawienniczej MT Polska będzie szereg atrakcji, jak m.in.: symulatory zderzeniowe i symulatory dachowania. Będzie można sprawdzić swój czas reakcji, skorzystać z symulatora jazdy w różnych warunkach drogowych i w efekcie uzmysłowić sobie czy nie staliśmy się jako kierowcy przesiąknięci rutyną. Alkogogle to również istotny element poprawy bezpieczeństwa na drogach, gdyż uświadamia zagrożenia kierowania pojazdem po alkoholu.

Dni Bezpieczeństwa pełnią również funkcję promocyjno – wizerunkową i mają za zadanie budowanie wizerunku firm z sektora motoryzacji, w tym szerzenie świadomości o jakości produktów i usług, ponieważ na rynku dostępny jest szeroki wachlarz produktów, których jakość nierzadko nie spełnia nawet podstawowych norm bezpieczeństwa. Chcemy aby klient podejmując decyzje zakupowe w obszarze np. części zamiennych dysponował podstawową wiedzą w zakresie produktów i producentów. Obecni będą również eksperci z branży jak m.in. rzeczoznawcy, co stwarza okazję do darmowego sprawdzenia stanu technicznego swojego samochodu, uzyskania porady prawnej czy też techniczne.