DEKRA podczas AutoEvent nagrodzi za innowacje w Przemyśle Motoryzacyjnym

DEKRA swoje kolejne uczestnictwo w Konferencji AutoEvent uświetni pierwszą polską edycją międzynarodowej nagrody DEKRA Award. Po raz pierwszy w Polsce wyłoniony zostanie laureat nagrody fundowanej przez jedną z największych światowych organizacji, zajmujących się testami, inspekcjami i certyfikacją. Nagroda DEKRA Award 2015 w kategorii „Innowacje w Przemyśle Motoryzacyjnym” zostanie wręczona 24 czerwca w Zawierciu. – W DEKRA postanowiliśmy docenić Przemysł Motoryzacyjny, a szczególnie firmy, które dzięki profesjonalnemu podejściu do prowadzenia i rozwoju biznesu, stają się liderami innowacji w polskim przemyśle – mówi Prezes Zarządu DEKRA w Polsce Roman Zadrożny.

Już wkrótce wszystkie firmy działające w polskim Przemyśle Motoryzacyjnym uzyskają możliwość zgłoszenia swojej firmy do konkursu DEKRA Award.

DEKRA nie zapomina też o wszystkich uczestnikach Konferencji AutoEvent i specjalnie na tę okazję firma przygotowała seminarium eksperckie pt. „Wpływ innowacji na zapewnienie ciągłości w łańcuchu dostaw w Przemyśle Motoryzacyjnym”.

W dwóch terminach do wyboru, w dniach 23 oraz 25 czerwca ekspert DEKRA przedstawi zagadnienia związane, między innymi, z trendami w planowaniu całego łańcucha dostaw oraz jego etapów, innowacjach w zabezpieczeniu informacji, jakości, procesach organizacyjnych oraz technologicznych. Szczegółowa tematyka seminarium DEKRA oraz sylwetka prowadzącego już za kilka dni pojawi się na stronie Konferencji.

DEKRA zwiększając swoje zaangażowanie w rozwój oferty dla polskiego przemysłu, obok nagrody DEKRA Award 2015 za „Innowacje w Przemyśle Motoryzacyjnym” oraz seminarium na temat wpływu innowacji na ciągłość łańcucha dostaw, zachęca Państwa do spotkań i rozmów B2B z przedstawicielami firmy podczas AutoEvent 2015.

Rozwiązania DEKRA dla Państwa biznesu: www.dekra.pl