CRUSAR zaczyna współpracę z największymi dostawcami powierzchni magazynowych jako operator logistyczny

Crusar- jeden z liderów branży Automotive stale poszerza wachlarz usług. By w pełni wykorzystać swoją wiedzę ekspercką z zakresu usług TSL, firma podjęła decyzję o rozpoczęciu współpracy z partnerem biznesowym, jako operator logistyczny dla wielkopowierzchniowych obiektów magazynowych. Zgodnie z prognozami, inwestycja ta ma ruszyć już w tym roku.

Nowo podjęta strategia firmy, jako odpowiedź na wzrost zapotrzebowania usług logistycznych na rynku, daje możliwość podjęcia współpracy z większą ilością kontrahentów niż dotychczas. Pozwala ona na wkroczenie do tak prężnie rozwijających się branży jak e-commerce, FMCG czy branży medycznej. Jak wiadomo, cały ruch sprzedażowy, generowany w Internecie, z roku na rok znacząco wzrasta, co tworzy ogromne pole do inwestycji zarówno dla właścicieli, jak i operatorów magazynów wielkogabarytowych.

Jako kompleksowy dostawca rozwiązań TSL, Crusar oprócz samego serwisu logistycznego będzie mógł również poszerzyć ofertę o usługi w zakresie transportu, dystrybucji jak i optymalizacji powierzchni magazynowej . W dobie 4 Rewolucji Przemysłowej stałe ulepszenie rozwiązań oraz optymalizacja wszystkich elementów składających się na branżę logistyczną, jest niezbędne do odniesienia sukcesu. Te firmy, które nie podejmą się wyzwania przetransformowania swoich usług, będą narażone na pozostanie w tyle za konkurencją.

Dlatego też Crusar jako firma w pełni świadoma nadchodzących przemian, stale za nimi podąża.

Jeżeli zainteresowała Cię treść artykułu, i chciałbyś dowiedzieć się, jakie możliwości daje wdrożenie przemysłu 4.0, kliknij w link i przeczytaj:  https://blog.human40.eu/2018/02/07/sposob-wdrozyc-przemysl-4-0-we-wspolczesnym-przedsiebiorstwie/